středa 3. října 2018

Žrout času a moje aktuální radost - Sophie

Dnes bych vám chtěla představit jednu z panenek, kterým se teď více než méně věnuji. Nevěřila bych, že se do takové malé prďolky můžu tak zakoukat. 
26. července 2018 ke mně přicestovala malá Latidoll Sophie. Tato panenka je resinová kloubová (tzv. BJD) v odstínu tan a velká 16 cm. Od té doby, co dorazila, se jí téměř každý den věnuji. Už mě moc ten panenkovský svět netěšil, hledala jsem v tom pořád nějakou radost a ta přišla právě s tímto drobkem. Chvíli jsem přemýšlela proč, když se mi líbí tolik panenek a je to tím, že si prostě s ní "vyhraji" - můžu se vyřádit v tvoření na ni, doplňky k ní, tím jak je malá, tak je skladná a spousta věcí je rychle uháčkovaných či upletených. A teď fotečky... i když některé jsou v dost bídné kvalitě, neboť jsem na ně použila mobil.  

Když dorazila, měla moc velká kukadla, kde ji duhovka zakrývala celé oko, tak dostala tyto zelené a ostříhala jsem jí paruku Monique, tak aby měla ty vlásky ke své velikosti. Pustila jsem se do háčkovaných červených šatiček (viz.první fotka), ale byly pro mě takové mdlé, tak jsem je nakonec předělala.

Výsledek se mi hodil k čepičce, která byla mezi mnoha oblečky, co jsem pro ní koupila, než budu mít na ni čas tvořit. 


Protože je originál, tak její krabička a certifikát. 


Mnou pletené šatičky.





Dostala taky žvýkačkomat :-)


Neodolala jsem a koupila jí puzzle jako mají lidské děti jen ve velikosti pro ni :-)


Tady s další moji kráskou, kterou představím zase někdy jindy.


A protože face-up nebyl už úplně nejlepší a ještě ji malý shodil z police, což odnesla škrábnutím na líci, poslala jsem ji k Renči na přemalbu, tak jedna fotka přímo od ní :-) 

Zde už zpátky doma probíhala velká zkouška paruk.V černé mi přišlo, že sice je přirozená, ale zaniká tím ten její krásný obličej. 


V blond vypadá mile, ale není to úplně ono.


Vyhrála to zrz, ale tím asi ani ty ostatní nezavrhuji, protože je dost možné, že je budu střídat podle oblečení, ke kterému se budou zrovna hodit. 


Tady ještě s jiným typem očí, více světlejší a menší zelené.



Je to úplně něco jiného než fashion panenky a pro mne mnohem zábavnějšího, panenka, která mě inspiruje a když jdu do obchodu, nakupuji nyní i pro ni, nacházím tam doplňky, které jsem dříve prostě neviděla, že by se mi pro někoho hodily, tak si říkám, že to je asi to, co jsem potřebovala. :-) 




8 komentářů:

  1. Je krásna. Veľmi sa mi páčia botičky na bjd. Sú perfektné. A páči sa mi vo všetkých parochniach- nevedela by som si vybrať

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. S pozdní odezvou... botičky na BJD jsou opravdu krásné a na tuto prďolku se jich dá sehnat hodně. Nakonec jí zůstala hnědovlasá vlnitá, kterou jsem jí nasadila jako první :-)

      Vymazat
  2. Tá je roztomilá, srdečne Ti takému rozkošnému zlatíčku.:-)
    Najviac sa mi páči hrdzavej parochni a vo fialových šatičkách. Taktiež sú veľmi pekné aj tie dúhové šaty.
    A páčia sa mi aj tie penové puzzle, nevedela som, že aj v pidi veľkostiach ich vyrábajú.:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. S pozdní odezvou... Děkuji Mary, to pěnové puzzle bylo super, nějak náhodou jsem na aliexpress na něj narazila, takže jsem věděla, že ho "musím" mít :-)

      Vymazat
  3. Kouzelná malá prďolka, já tyhle malé panenky miluji. Face-up od Renči je bezvadný a mně se nejvíc líbí v rezavé paruce. Mám pro zrzečky slabost. A musím obdivovat i krásné šatečky, které jsi jí upletla a všechny doplňky, které má.:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. S pozdní odezvou... Děkuji Růženko, ono něco na těch malých je :-) Nakonec holka zůstala ale v hnědé paruce.

      Vymazat
  4. Tak to je Beruška sladká, zrovna jsem se zamilovala :-D A oblečení je nádherné precizní. Gratuluji, obdivuji

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Raduš moc děkuji. Jo jo, je to takové malé sluníčko.

      Vymazat