úterý 11. září 2018

Véronique a Véronique

Jak už sám název vypovídá, dnes to bude o dvou Véronique :-) Jsou si tak podobné a přeci každá jiná. Já jsem si kupovala tenkrát svoji Versailles a kamarádka toužila po Tropicalia. Tak se mi dostaly v jeden čas obě domů a dělala jsem srovnávací fotky. I když se mi ve skutečnosti na živo líbila více ta moje, tak musím říct, že na fotkách kvůli intenzivnějšímu líčení vynikla lépe ta od kamarádky.




Kdybych nebyla nachlazená a nenutilo mě to být pod dekou v teple, tak ani nevím, kdy bych přidala další článek o panenkách a to jsem tyto fotky měla nachystané už nějaký ten pátek. :-) 



6 komentářů:

  1. Katko, to je zajímavé porovnání. Obě jsou krásné. Přiznám se, že bych nevěděla, kterou si vybrat.:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Růženko já mám moc ráda vždycky takové srovnání u druhých, ale vždy mám problém vybrat, kdybych měla volit jedinou :-) Tím, že tady byla jedna má, tak naštěstí ta volba přede mnou nestála :-)

      Vymazat
  2. Krásne sú obidve, ale viac sa mi páči Tvoja hrdzavovláska Versailles.:-) Taktiež majú prekrásne svetríky z Tvojej dielne.;-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To ano, krásné jsou obě. A děkuji za pochvalu svetříků, dokonale se mi hodily k jejich barvám očí :-)

      Vymazat
  3. Sú rovnaké a predsa také rozdielne. Nevedela by som si medzi nimi vybrať. Urobila si im skvelé fotografie.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji :-) je úžasné, jak líčení a změna účesu dokáže jednu tvář odlišit.

      Vymazat