Jak už sám název vypovídá, dnes to bude o dvou Véronique :-) Jsou si tak podobné a přeci každá jiná. Já jsem si kupovala tenkrát svoji Versailles a kamarádka toužila po Tropicalia. Tak se mi dostaly v jeden čas obě domů a dělala jsem srovnávací fotky. I když se mi ve skutečnosti na živo líbila více ta moje, tak musím říct, že na fotkách kvůli intenzivnějšímu líčení vynikla lépe ta od kamarádky.
Kdybych nebyla nachlazená a nenutilo mě to být pod dekou v teple, tak ani nevím, kdy bych přidala další článek o panenkách a to jsem tyto fotky měla nachystané už nějaký ten pátek. :-)
Katko, to je zajímavé porovnání. Obě jsou krásné. Přiznám se, že bych nevěděla, kterou si vybrat.:-)
OdpovědětVymazatRůženko já mám moc ráda vždycky takové srovnání u druhých, ale vždy mám problém vybrat, kdybych měla volit jedinou :-) Tím, že tady byla jedna má, tak naštěstí ta volba přede mnou nestála :-)
VymazatKrásne sú obidve, ale viac sa mi páči Tvoja hrdzavovláska Versailles.:-) Taktiež majú prekrásne svetríky z Tvojej dielne.;-)
OdpovědětVymazatTo ano, krásné jsou obě. A děkuji za pochvalu svetříků, dokonale se mi hodily k jejich barvám očí :-)
VymazatSú rovnaké a predsa také rozdielne. Nevedela by som si medzi nimi vybrať. Urobila si im skvelé fotografie.
OdpovědětVymazatDěkuji :-) je úžasné, jak líčení a změna účesu dokáže jednu tvář odlišit.
Vymazat