Dneska své staré "novinky" proložím jednou trochu čerstvější. K letošním narozeninám jsem dostala od manžela dárek v podobě panenky od Integrity toys ve velikosti 16" - cca 40,5 cm. Bylo to překvapení. Věděla jsem, že dostanu panenku, ale kterou ne. Je z roku 2015. Integrity toys v této velikosti moc panenky nevyrábí a ani nejsou tak oblíbené jako jejich menší podoby. Což si myslím, že je škoda, protože jsou fakt překrásné.
Trocha informací:
Tvář: Tulabelle 2.0 - je taková dospělejší, když bych ji měla porovnat s původní
Tělo: 16" Poppy fashion teen
Limitovaná panenka 400 ks.
Barva vlasů: světlá blond
Barva pleti: FR white
Musím říct, že se hýbe lépe než Tonnerky, ale pak je to vidět zase v její pevnosti, když s ní člověk manipuluje. Dnes těch fotek bude opravdu hodně s větším povídáním, tak snad vydržíte až na konec článku.
Zde je již upravená u narozeninové kytičky - můj osobní asistent a kontrolor kvality u ničeho nechybí ;-) :-)
Nějaké fotky z rozbalování ... omylem jsem si vymazala fotku, kde je ještě schovaná pod papírem, a ten je převázaný mašlí v barvě krabice. Moc krásné. Prostě dokonalý dárek. A zde fotky, kdy prochází kontrolou :-)
Kontrolou prošla, tak zde vyfocena se všemi svými doplňky. Prstýnek jsem jí nenasazovala. Mám vždy u těch panenek strach, že je ztratí, tak zůstávají schované v krabičkách.
Zde ještě náhled dovnitř krabičky.
Protože se mi to tričko k této kombinaci oblečení až tak nelíbilo - sundala jsem jí ho.
Má klasický culík ovázaný pramenem dokola.
Detail jejich náušnic. Jsou kombinací jejího oblečení - růžového saka, oranžových bot, zelených kalhot a zlatý podklad stejně jako má pásek. Jsou překrásné. Prstýnek je zlatý s oranžovým kamínkem.
Nožku má pohyblivou a botičky jsou luxusní, i když je tedy nemá ještě rozchozené a špatně se obouvaly.
Co mě tedy asi jediné zklamalo, byly neupravené vlasy. Z krabice zvlněné se dá pochopit, ale jiná délka, nezastřižené a jeden pramen tak dlouhý, že sahal až po pas, si myslím, že už je opravdu okamžik chvilkové úpravy k dokonalosti a výrobce si ten čas mohl udělat. Já si ho udělala a vlasy má již perfektní :-) .
Zde je její tělíčko v porovnání s panenkami Tonner. Je štíhlejší a jak jsem později zjistila, je svými proporcemi blíže panence Deja-vu od Tonnera. Když stojí na plochých nohách, je stejně velká, ale na špičkách či v podpatcích (druhé foto) působí vyšší. Uprostřed je klasická Tonner a vpravo tělo Antoinette.
Šaty od Tonnera již až tak pěkně nesednou, hodně volné a působila v nich moc staře.
Tady porovnání obličeje a malby. Na fotkách má ty rty do fialova, což jsem zjistila později, ale má je krásně výrazné fuchsiové a oči dozeleno-šeda.
Tady je v šatech, které jsem háčkovala na Deja-vu od kamarádky. První je měla Antoinettka a to spustilo lavinu dalších přání...
Včera jsem Tulabelle měla s sebou, když jsem šla do práce a tak jsem ji večer při návratu vyfotila při zapadajícím sluníčku u stromu. Bez její kabelky, prstýnku a trička, které třeba využiji někdy jindy. To tričko je s tmavě modrou, k čemuž ladí kabelka, ale na mě to už bylo opravdu moc barev :-D Sáčko není zapínací, takže působí hodně sexy a na jedné fotce jsem ho i trochu víc neuhlídala... snad mi to holka odpustí :-)
Snad jsem vás tím množstvím fotek a informací moc nezahltila a trošičku se pokochaly její krásou. Děkuji všem, kdo dočetly a dokoukaly až sem a budu se těšit na příště.
No ta je nádherná. Dostala jsi od manžela úžasný dárek. Obdivuji na ní všechno. A moc hezky jsi ji nafotila.:-)
OdpovědětVymazatRůženko, děkuji. Byl to velice příjemný dárek :-)
VymazatPrekrásny darček veľmi sa mi páči oblečenie a doplnky - prekvapilo ma ako je slečna vysoká ,-D
OdpovědětVymazatDěkuji - já má i tyto "obryně" ráda, mají svoje výhody i nevýhody :-)
VymazatKači, je krásná. Všechny tyhle panenky působí takovým tajemným dojmem
OdpovědětVymazatJindři děkuji :-) Jsou to prostě nafrněné kočky. :-)
VymazatTak jsem dočetla až do konce a musím říct, že to pro mě bylo zajímavé, neb tyhle obříky já nevlastním. Manžel je borec, že vybral panenku sám. Já většinou dostanu prašule, nebo si ji objednám a manžel zaplatí. Docela by mě zajímalo, kdyby to bylo na manželovi, jakou by mi vybral...
OdpovědětVymazatKaždopádně gratuluji ke krásné Tulabelle. Rozhodně je to zajímavá slečna se super výbavou. Ovšem s těma vlasama se to IT moc nepovedlo. Docela mě to překvapuje, protože mám několik culíkových paneneka všechny mají culíky dokonale zastřižené a uhlazené. Holt ses musela trochu realizovat, ale i tak Tě panenka jistě nezklamala :-)
Těším se na další její fotky v jiném oblečení. Třeba ty háčkované šaty jí moc a moc slušely :-)
Leni, ty vlasy mě taky překvapily, protože jsem se s tím nesetkala u IT, vždy bylo všechno perfektní. Taky by mě zajímalo, jakou muži by vybraly svým polovičkám panenku, kdyby to bylo na nich. Tady naštěstí manžel vybral dobře, jinak to taky praktikujeme jako u vás :-) Když mi prozradil, že má pro mě panenku, trochu jsem se děsila jakou vybral :-D
VymazatGratulujem k novej kočke do zbierky.:-)
OdpovědětVymazatJa tiež nepatrím medzi fanúšikov veľkých IT bábik, ale rada si ich vždy pozriem a mám svoje favoritky i v týchto vodách.
Tulabelle je prekrásna blondínka, manžel rozhodne vybral skvele a kontrolór zase na 1 spravil svoju prácu.:-D
Myslím, že je dokonalá vo všetkých bodoch. Outfit má veľmi vydarený. Páči sa mi i tričko s "Twiggy" Poppy.:-)
Ďakujem za detailný článok a opísanie bábiky. Presne takto si to vždy ja prestavujem u každého zberateľa, ktorý si kúpi originál balení svoju fashion bábiku.
A háčkované šaty sú úžasnéééé. Tak sa nedivím, že mali opäť tak ohlas.;-)
Děkuji Mary za pochvalu :-) No mě trošku mrzí, že alespoň každý rok jich nevyjde trochu více, ale asi opravdu nemají takový ohlas. Tak jsou mi pak vzácnější a dlouho jsem přemýšlela, kterou si pořídit jako první a tak to rozhodl můj muž za mě :-)
VymazatVždycky jsem přemýšlela, co je zač ta Poppy všude natištěná... ale ani tak mi ten výraz "Twiggy" Poppy nic neříká...
Kači, něco málo z Wikipedie:
VymazatLesley Lawson, rozená Hornby (* 19. září 1949), veřejně známá pod přezdívkou Twiggy, je britská modelka, herečka a zpěvačka. V polovině šedesátých let patřila k prominentním dospívajícím britským modelkám, které v této době hýbaly Londýnem.
Twiggy byla zpočátku známá pro svou hubenou postavu (odtud pochází i její přezdívka) a její androgynní vzhled skládající se z velkých očí, dlouhých řas a krátkých vlasů. V roce 1966 byla jmenována "Tváří roku" a byla zvolenou i Britkou roku. Od roku 1967 pracovala ve Francii, Japonsku i Spojených státech amerických a objevila se na obálkách časopisů Vogue a The Tatler. Její proslulost se šířila celosvětově.
Po konci s modelingem pokračovala ve své úspěšné kariéře jako filmová, televizní a divadelní herečka. Moderovala svůj vlastní televizní pořad, Twiggy's People, ve kterém zpovídala celebrity a také se objevila jako porotkyně v reality show America's Next Top Model. Její kniha z roku 1998, Twiggy in Black and White, se stala rychle bestsellerem. Od roku 2005 dělala modelku pro společnost Marks and Spencer, na podporu jejich nejnovějších kampaních, objevovala se v tištěných i televizních reklamách po boku Myleene Klass, Erin O'Connor, Lily Cole a dalších. V roce 2012 pracovala společně s návrháři Marks & Spencer, aby vytvořili exkluzivní kolekci dámského oblečení pro tento módní řetězec.
A mrkni na tuhle fotku:
http://motherlode.tv/fashion/twiggy.html