
Jdu po dlouhé době opět se starším příspěvkem. Od dubna jsem nastoupila do nové práce, kdy najednou po nočních směnách mám úplně jiný režim a než jsem se trochu aklimatizovala, tak to trvalo a zanedbávala jsem i ostatní články panenkářek. Celkem 76 mailů mě nyní čeká s upozorněním na nové příspěvky, takže jsem si udělala kávičku, pohodlí a s kocourem v klíně, si je v klidu přečtu. Ale nyní vám ještě přestavím nádhernou Véronique, která tedy již v mé sbírce není, ale třeba časem bude, neboť tato tvář není mou oblíbenou a jen málokterá mě zaujala. Za celou dobu asi 3. :-) A je to další panenka, po které se mi stýská. Již jste ji mohli zahlédnout v háčkovaných šatech na přání. A tak ještě její oficiální představení při příchodu.
Veronique přišla v šatech s páskem a náhradními rukami. Nic víc k ní nebylo přiloženo. Jinak v kompletním balení má ještě spodní prádlo, nádherné šperky a boty. Je to klubová panenka pro rok 2016. Na její promo fotky se můžete podívat třeba tady u
Lenči.
Trocha informací:
tvář: Véronique 2.0
odstín: FR white
oči: modré
vlasy: red (červené, ale řekla bych krásně zrz :-) )
vyrobeno: 475 ks
Po příchodu...
Zde již vybalená, tak první dvě fotečky z domova... více fotek zase příště.
Tá bábika je nádherná, škoda, že si ju nemala komplet - možno časom tinka77
OdpovědětVymazatAno, tady tato Vero je opravdu luxusní :-) Třeba časem...
VymazatTáto Veronique je prekrásna a pôsobí na mňa ako elegantná mladá dáma.:-) Mne sa už na prome veľmi páčila. Tiež má super výbavu. Tie strieborné šaty sú úžasné.
OdpovědětVymazatTak Ti prajem nech sa aklimatizuješ a vrátiš sa do normálneho režimu. Teším sa na ďalšie článočky.;-)
Mary děkuji, a snad těch článků bude i více ;-) ... Vero je opravdu elegantní dáma. Její stříbrné šaty spousta lidí kritizovalo, ale mně se taky moc líbí. Mám ráda šedou barvu, takže já byla z nich nadšená.
VymazatKrásná panenka, přeji ti, aby se brzy k tobě vrátila.:-)
OdpovědětVymazatRůženko děkuji, snad ano, ale neměla bych to moc oddalovat, nebo se to prodlouží na nekonečno a nedostane se ke mně :-)
VymazatOna je moc krásná, taková něžná. Ač zrzka, tak není řvavá jako některé, nepřebíjí se u ní malba a vlasy. Další, u které se nedivím, že se Ti stýská... Taky jsem některé panenky prodala a pak je složitě sháněla zpět a u jedné se mi to ještě nepodařilo...
OdpovědětVymazatJo shánění panenek, které člověk pak "oplakává" je někdy opravdu složité a někdy se dostanou náhodně zpět. Možná už by některé byly zpět doma, jenže do toho vydávají nové a nové a "wish list" narůstá :-D Ale jak jsi sama psala, ona je něžná, není řvavá a je krásně sladěná, tak snad se mi u této poštěstí.
Vymazat