
Jedna panenkářka, která se zbláznila do IT po mně chtěla, zda bych uháčkovala podobné šaty, které jsou ale v originále pletené. Přání bylo v modré barvě. Jenže zrovna modrou kordonet v obchodě neměli, tak jsem to zkusila alespoň z růžové, kterou jsem měla doma. Tyto šatičky mi původně měly zůstat, ale nakonec i o ty se zajímala jiná panenkářka. Protože jsem neměla tu modrou a přání bylo v modré barvě, uháčkovala jsem ty modré šaty ze dvou spojených nití,a tak je výsledek trochu jemnější, ale zase tak pěkně nedržely a musely se hodně navlhčit i naškrobit, aby měly šaty požadovaný tvar. O ty modré jsem hned měla jinou zájemkyni, kdyby se uvolnily. A pak i tu třetí, co si vzala nakonec růžové, protože na ní "nezbylo". Na šatech jsou textilním lepidlem dolepené ručně kamínky, co se používají na zdobení nehtů.
Zde je vidět ještě modré nevytvarované na Giselle a růžové na Natalii.
Tady po větším vytvarování.
A zde už i ozdobené kamínky. Ve skutečnosti je jich mnohem více a fotka tak nezachytí jejich třpytivost, která se odrážela a dělala je ještě více zajímavé. Veronique je prostě překrásná v každých.
tinka77 Sú prekrásne oboje aj tie bledomodré aj tie ružové ako z morskej peny
OdpovědětVymazatDěkuji taky za pochvalu Tinko :-)
VymazatKrásné šaty, líbí se mi oba modely.:-)
OdpovědětVymazatRůženko moc děkuji :-)
VymazatJsou krásné oboje, ale kupodivu ty růžové u mě přeci jen vedou :-)
OdpovědětVymazatDěkuji :-) já se taky přikláním k růžovým :-) i když ty modré byly na omak jak pavučinka.
VymazatNaprosto dokonale oboje.
OdpovědětVymazatDěkuji :-) Jsem ráda, že se líbí.
VymazatOba modely sú prekrásne. Milujem šaty tvz. s "anjelskými" rukávmi.:-) Ja mám rada ružovú a preto aj u mňa tieto vedú. Krásna práca Katka.;-)
OdpovědětVymazatMary moc děkuji. Byl to oříšek, ale jsem ráda, že i v háčkovaném provedení jsou velmi zajímavé a podobné těm pleteným.
Vymazat