Anglická móda roku 1790 kolekce Paradise doll. Už ani nevím, proč jsem tyto šaty začala háčkovat, ale vím, že se tak moc líbily mojí kamarádce Magdě, že jsem se s ní domluvila, že půjdou jí. Protože zrovna v té době řešila, jak udělat na "Kena" nějaké oblečení a já měla doma nahého Calluma, zkusila jsem mu udělat ladící oblek k této krásné Eugenii a Magda jej dostala jako překvapení k tomu. Stylově se to k sobě hodí, dobou nejspíš ne, ale to nebyl ani účel. Teda řeknu vám, háčkovat něco na chlapa je hrozné, aby to trošku vypadalo. Fotky jsou dělané doma u okna, kde zrovna byl krásný podzim. Háčkované opět z příze Sněhurka háčkem č. 1.25. Paraple je přidělané na konstrukci deštníků zdobící poháry. Šperky jsem kupovala na ebay.
Když zpětně na tyto fotky koukám, tak zjišťuji, jak mi tato Eugenie chybí. Byla to fakt kráska. Třeba si ji jednou znovu pořídím... Callum u mě dlouho nepobyl.
Nádherné šaty, nemůžu se vynadívat. Líbí se mi i Callumovo oblečení. Spolu jim to moc sluší. Nedivím se, že se ti po Evžence stýská, je nádherná. Třeba se brzy vrátí. :-)
OdpovědětVymazatRůženko děkuji za krásný komentář :-) Taky doufám, když ne brzy, tak snad alespoň tento rok :-)
VymazatNádhera. Naozaj. Ja háčkovať neviem, ale o to radšej si takú prácu pozriem. Ken sa tiež vydaril zvlášť nohavice ,-D
OdpovědětVymazatDěkuji moc za pochvalu. A taky za návštěvu :-) Budu ráda, když se vrátíš a budeš se u mě mít čím kochat. Kalhoty pro frajera byl trošku oříšek, ale nakonec se nějak podařily :-)
VymazatPrekrásne si urobila oba modely. Tejto Eugenii sa štýl anglickej lady veľmi hodí.:-) Krásna práca, Magda bola iste nadšená.:-) Jesenná príroda za oknom vytvára očarujúce pozadie.
OdpovědětVymazatMary, děkuji za pochvalu, já mám pocit, že tato Eugenie je prostě lady sama o sobě a je úplně jedno, jaké oblečení na sebe dá, prostě je to noblesa :-) Magda byla nadšená a já o další šaty opět chudší. No tak je asi opět budu muset uháčkovat.. přemýšlím po kolikáté už tento vzor budu dělat :-D
VymazatJsou prostě nádherné. Líbí se mi ten styl, ale hlavně ta barva, která Eugenii neuvěřitelně sluší. Ani se nedivím, že ji postrádáš, ona je dokonalá:-)
OdpovědětVymazatDěkuji moc Leni za pochvalu :-) Byla jsem překvapena, jak Eugenii tato barva sedla. Na to že je zrzka, tak vypadala v mnoha oblečení skvěle. Jo jo - postrádám. Snad časem... pokud nedostanou přednost jiné O:-)
Vymazat