Je to hrozně dlouhá doba, co jsem se nedostala k tomu, abych přidala nějakou tu "novinku". A i když to tak moc novinka není, protože takové šaty už tu jedny byly, tak přeci jen jsou trochu jiné. Takže háčkované šaty na závěrečnou podle Paradise doll kolekce z roku 1876 tentokrát v barvě světlé kávy s krémovou. Ozdobené fialovými růžemi. Háčkováno ze Sněhurky a Perlovky.
Natalii tyto šaty také velmi sluší, ale to je tou její roztomilou tváří, kterou mám tak ráda.
Společně nafocené na Korinne a Natalii
Jsou to moc krásné šaty.Tato Natálka je moc krásná,hned bych jí ubytovala kdyby měla jiné tělo.
OdpovědětVymazatDěkuji :-) Jo tato Natálka má tvář jako tvoje Femme. Ta tvář má prostě něco do sebe ;-) ... a co se týče těla, tak mě zatím asi nějak nevadí žádné, ať má malá prsa, velká, starší typ, nový. Což je super, protože mě to alespoň tak neomezuje ve výběru O:-)
VymazatAhoj Kačko! :-)
OdpovědětVymazatOooooh! Já tyto šaty miluji! Obě barevné variace jsou překrásné! :-)
Člověk z těch šatů nemůže odtrhnout oči, jak jsou překrásné! :-)
Jsi prostě nesmírně šikovná. :-)
Měj se moc hezky. Šárka
ahoj Šárko, já jsem moc ráda, že se Ti obě variace líbí. Původně to měly být jedny šaty, modrošedý spodek a béžový vrch, ale nelíbilo se mi to a tak jsem ke každému dílu doháčkovala, to druhé v jiné kombinaci, což se mi pak líbilo více. Navíc tyto šaty se skvěle háčkovaly. Hrozně moc mě bavily. :-) Taky se měj hezky, ahojky :-)
VymazatKrásné šatičky, moc Natálce sluší! Je v nich správná dáma každým coulem.
OdpovědětVymazatTahle panenka se opravdu povedla, také mám pro oba typy Natálek stále větší a větší slabost:-)
Blani, to jsem ráda, že se líbí. Tato panenka je krásnější než na promo fotkách. Pořád přemýšlím, koho mi připomíná a nemůžu na to přijít, ale líbí se mi a to je hlavní ;-)
VymazatNádherné šaty a Natálii moc sluší. Hodí se k jejím krásným tmavým vlasům a kouzelné tvářičce.:-)
OdpovědětVymazatRůženko, moc děkuji. Taky se mi v nich líbí, ale někdy mám pocit, že jim holkám sluší všechno :-)
VymazatTy jsou prostě úplně fantastické. Máš je nádherné propracované a modelku jsi lépe vybrat nemohla. Natálce moc sluší a focení v přírodě je prostě úžasné :-) A na té poslední fotce jsou krásné obě slečny i šaty. I když asi se mi víc líbí ty od Natálky ;-)
OdpovědětVymazatLeni, děkuji, jsi asi jedna z mála, která se jako já přiklání spíše k těm světlým šatům Natálky. Fotky v přírodě jsou snad nejkrásnější, ale ani tak se mi kolikrát nepovedou, tak jak bych chtěla.
Vymazat