
Tak a zase po dlouhé době přidávám příspěvek. Tentokrát jsou to háčkované šaty z roku 1780 podle kolekce Paradise. Jsou ze Sněhurky, doplněny Perlovkou a krajkou z ciziny. Když mi přišla Isha, věděla jsem, že budu chtít zkusit nějakou hnědo-modrou kombinaci, kterou rozzáří lososové doplňky a vzpomněla jsem si na krajku, kterou jsem měla původně pro jinou panenku, co už u mě není a tak jsem to prostě zkusila. Šaty jí sluší, ale trošku se v té hnědé ztrácí, tak možná časem dostane jinou kombinaci.
Trochu mi s tím kloboukem připadá jak pirátka než dáma :-)
To jsou tedy překrásné šaty a nemohla jsi vybrat lepší modelku ;-) !Moc jí to sluší,je v nich krásná !
OdpovědětVymazatMíšo, děkuji. Jsem ráda, že se líbí. :-)
VymazatKačko, je překrásná! Na flickru mi úplně vyrazila dech! ♥
OdpovědětVymazatTen klobouk je famózní! A strašně moc se mi líbí barvy, které jsi zvolila! A pak fotky v přírodě, to prostě nemá chybu! :-)
Jsi moc moc šikovná! ♥
Šárka
Šári, děkuji. No s tím flicrem já moc kamarádka nebudu. Sice sem tam přidám nějakou tu fotku, ale blog je blog. :-)
VymazatNádherné šaty i klobouk. Takovou krásu bych nesvedla. Moc pěkně jsi ji nafotila.
OdpovědětVymazatRůženko, pořád to je jen podle návodu, takže je to krok po kroku dělané podle toho a tak to samo vzniká :-) Ale jsem ráda, že se to líbí ;-)
VymazatVypadá jako opálená Angelika. To jsou určitě podobizny z Nového světa ;-) Šaty jsou naprosto nádherné a vymazlené. Moc obdivuju Tvoji práci. U nás rozhodně ojedinělý a o to zajímavější pohled na panenky od IT, které v těch háčkovaných historických šatech prostě vypadají luxusně :-)
OdpovědětVymazatTaky mi tak trošku připadá :-) ... Ty šaty jsou vymazlené i v originálech, snažím se je co nejpřesněji nazdobit podle návodů. Máš pravdu, že IT ukazuji jinak než všichni ostatní, a přitom si říkám, že jim konečně udělám něco civilního a nedaří se mi to :-D Tak se pak tou nehistorickou sexy podobou IT chodím kochat k vám ostatním :-) Asi by se mi je nepodařilo tak sladit a naaranžovat jak vám. Já je prostě vidím jako ty namyšlené dámičky ze smetánky staré doby. :-)
Vymazat