V dnešním článku představím hned dvě "novinky" - panenku a nové šaty. Této panence totiž moc slušely, a proto, než putovaly k nové majitelce, vyzkoušela je moje nová panenka Eugenie, která přicestovala nahá od Míši.
Eugenia As Dusk Falls
limitovaná edice: 910
tvář: Eugenia
tělo: FR2
vlasy: golden blond
tón těla: FR white
Jak to bývá, původně jsem tuto panenku neplánovala, chtěla jsem si od Míši koupit nějakou blondýnku a už jsem se rozhodovala jen mezi dvěma "kandidátkami", jenže pak tuto Eugenii Míša vystavila a bylo rozhodnuto, hned jsem po ní chňapla. Vzala jsem ji nahou. Jednak kvůli financím, ale taky i tomu, že stejně nakonec dostane na sebe nějaké mnou háčkované šaty, a její originál by nejspíš zůstaly odložené v krabičce, jako od každé panenky. No a tak místo blondýnky je doma polozrzka s medovými vlasy. Toto je má třetí IT. Říkala jsem si, že další už bude blond. Jo a proto jsem přihodila na té tmavé zrzavé Ishe :-) A dost psaní. Fotky nové Eugenie v šatech z kolekce Paradise. Model roku 1876 - Debutante ball gown.
šperky dělané mnou jako dáreček k šatům
Eugenia je nádherná, i když jsem do teď nemusela rudé rty a zrzavé vlasy. Jí tato kombinace nesmírně sluší, oči má takové do šedo-zelena. A tyrkysová s lososovou ji nádherně rozzáří.
a pro ty, co neví, zde je promo foto firmy IT, kde je v jejích původních šatech

Katko, je úžasná. Já mám zrzavé vlasy ráda a ona má takové medové. Máš pravdu v tom, že jí tyrkysová rozzářila, moc jí to sluší.
OdpovědětVymazatRůženko, mně se tyto medové vlasy taky líbí a něčím mě moc ohromila, jinak bych jí asi nedala přednost před blondýnkami. Sama jsem zvědavá, jaké šaty na ní nakonec nechám :-)
VymazatTahle Evženka se opravdu povedla, já mám ráda červenou pusu i třeba s holou hlavou:-) Nicméně u této panenky jsou tyto zlatavé vlasy veliký bonus! Tahle tyrkysová barvička jí moc sluší a šatičky jsou opravdu pompézní, sluníčkem zalité fotky jsem si opravdu užila!
OdpovědětVymazatBlani, děkuji, děkuji moc :-) Je pravda, že toto je opravdu podařená panenka.
VymazatGratuluji,je fakt krásná ;-)!Také červenou pusu nemusím.Krásné šaty,moc jí sluší.To znám...už několikrát,jsem si koupila panenku,která nebyla v plánu a nikdy jsem nelitovala ;-) !
OdpovědětVymazatMiško, taky nelituji koupě. Zatím u žádné své panenky. A sama jsem zvědavá jak jí budou slušet další šaty.
VymazatKačko, to je krása! Ty šaty i v těch barvách by jsi jí měla uháčkovat nanovo a ona by v nich měla zůstat! :-D Strašně moc jí to sluší! :-)
OdpovědětVymazatJá jsem tyto šaty také zkoušela uháčkovat. :-)
Jsou nádherné! Jsi fakt dobrá! :-)
Šperky jsi jí vyrobila krásné a mimochodem - mooooc ti k ní gratuluji! :-D
Já mám zrzečky (a nejlépe s pihami) moc ráda. Krásně se na ní kouká. ;-)
Šárka
Šári, moc děkuji. No šatičky dostane jiné, ale nejspíš v podobných barvách. Musím vyzkoušet, ona je tak zvláštní, že se úplně těším, jak na ní budu experimentovat s dalšími modely.
VymazatGratuluji k Evžence. Tahle se moc povedla, je opravdu nádherná. Mě připadá spíš jako blond než zrz, až ji uvidím in natura, budu ji muset pořádně prozkoumat ;-)
OdpovědětVymazatŠaty jsou nádherné a ta barvička ji úžasně rozzářila. Ty jsi opravdu háčkovací kouzelnice :-)
Leni moc děkuji :-) ... ona je ta barva vlasů prostě medová, zlatá blond. A je moc krásná, mně se taky moc líbí. A přitom jsem si říkala, že tvář Eugenii asi pořizovat hned tak nebudu... jo člověk míní.. :-D Začínám se koukat i po panenkách, co se mi dřív nějak nelíbily. A děkuji i za pochvalu šatů. :-)
Vymazatparádní šatečky a ta modrá je překrásná.. jsi šikula. už jsou zadané?
OdpovědětVymazatMíšo, děkuji za pochvalu. Tyto šaty už jsou pryč. Byly během pěti minut :-) a právě je mám už jen v té světlé kombinaci, která se Ti teď nehodí.
Vymazat