Ve světě panenek
.... trochu toho dítěte v dospělosti :-)
úterý 13. května 2014
Empírové šaty 18.století - barva béžová
Tvorba 2010-2011
Jedním z témat Kačky a Simči byl Empír - září 2009 - tento styl se mi moc líbil, a protože mi zbyla ještě béžová bavlnka po netradiční nevěstě, tak jsem se rozhodla, že se do tohoto tématu zapojím, i když se značným zpožděním.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat