Téma měsíce s Katy a Monou - k tomu se mi hodila panenka Sindy... byla sladká a tak jsem i panenku udělala v sladkých barvách - růžové a modré a pořádně ji ozdobila kanýrky, stužkami a korálky.
Již nevlastním - poslala jsem jí jedné holčičce pro radost.












Žádné komentáře:
Okomentovat