Tyto šatičky jsem původně udělala za účelem vystavení na Fleru, ale nakonec se líbily mojí neteři, tak jsem je z prodeje stáhla a jako většinu oblečků, jí je věnovala. Vytvořeno na panenku Integrity toys - úplně nejlevnější verze panenek - něco jako u nás obyčejná řada Barbie. Kupovala jsem ji kdysi na ebay. Je trošinku jiná, hlavně její obličej vypadá tak nějak víc ženštěji :-)
detail kytek
Žádné komentáře:
Okomentovat