Tak jsem si myslela, že další článek bude již věnovaný nové panence, ale bohužel, ta je aktuálně někde v distribučním centru na Jamajce v NY, tak třeba příště už to vyjde. Při procházení starších fotek jsem zjistila, že ani Kyori neměla svůj článek a přitom jsem si s touto panenkou vyhrála snad nejvíce. Byla to zrovna kolekce, která měla lepené oči - takový pokus od IT, zda to nebude lepší - samozřejmě, že nebylo, a proto i moje Kyori prošla přemalbou a menší změnou (o tom taky někdy příště). Dnes ji však představím v její původní podobě v krásně rozkvetlých květinách na zahrádce. A že tento článek o Kyori nebude jediný, to vás můžu ujistit, protože moje přemalovaná Kyori se ke mně po roce a půl bude vracet :-)
Informace:
tvář: Kyori 2.0
odstín: Japan
barva vlasů: medium brown
edice: 700 ks
Foto z rozbalení, přicestovala kompletní s nádhernými šaty a doplňky, nejvíce se mi líbily ty její jednoduché lila lodičky, které tak dokonale ladí ke květům na jejich koženkových šatech. Šedá kabelka a brýle se mi více hodily barevně k outfitu od Veronique Versailles.
Tímto se pro dnešek s vámi a Kyori loučím. Je to jedna z panenek, která putovala taky o dům dál, ale jak už jsem psala v úvodu, bude se ke mně vrace po dlouhé době ve své upravené podobě. Asi má u mě být, protože v aktuálním období konečně dokončuji i jedny šaty, které jsem kdysi začala háčkovat přímo pro ní. Je to paradox a šaty na ni počkaly, po celé období jsem se do nich nedokázala donutit, abych je dodělala.
Kyori je nádherná. A je moc dobře, že se k Tobě vrátí, jsem zvědavá na její novou podobu. A taky se těším na novou panenku. :-)
OdpovědětVymazatRůženko děkuji, jak jsi viděla na fb, už je doma :-) a teď už jen čekání na tu novou panenku :-D
VymazatTáto Kyori sa mi už páčila z promo fotiek. Je to veľmi krásna aziatka.:-)
OdpovědětVymazatKožené šaty s vyšívanými kvietkami sú nádherné. Páči sa mi najviac posledná fotka.
Teším sa na jej novú podobu.:-)
Moc oblíbená není, a i když se mi líbila v originále, tak mi trošku ty oči vadily a barva rtů. Vzhledem k tomu, že má očka lepená, tak novou malbu nestírám, i když si říkám, že by se mi zase líbila jak byla :o) ... poslední fotka vznikla náhodou, šla jsem už odložit foťák na stůl a všimla si jak tam stojí, že to je jakoby na někoho čekala, tak jsem ji ještě takto vyfotila.
VymazatTo som netušila, že tieto šaty sú koženkové. Ale Kyori je v nich veľmi pekná. Už sa teším na jej novú podobu.
OdpovědětVymazatByly velmi tuhé a pevné, ale moc krásné. Když jsem v tom viděla některé panenky, tak se mi to na nich vůbec nelíbilo, ale Kyori je v nich kouzelná :-) I když ona se mi líbí asi ve všem :-D
VymazatKyori je krásná pěkně jsi ji vyfotila:-).
OdpovědětVymazatOna je taková zvláštní, ale mám ji moc ráda :-) a venku se vždycky tak dobře fotí, ta příroda to krásně doladí.
VymazatDěkuji :-) No já ji nakonec přemalovala, aby se mi líbila víc.
OdpovědětVymazat