neděle 2. června 2019

Emerging Rebel Kyori Sato


Tak jsem si myslela, že další článek bude již věnovaný nové panence, ale bohužel, ta je aktuálně někde v distribučním centru na Jamajce v NY, tak třeba příště už to vyjde. Při procházení starších fotek jsem zjistila, že ani Kyori neměla svůj článek a přitom jsem si s touto panenkou vyhrála snad nejvíce. Byla to zrovna kolekce, která měla lepené oči - takový pokus od IT, zda to nebude lepší - samozřejmě, že nebylo, a proto i moje Kyori prošla přemalbou a menší změnou (o tom taky někdy příště). Dnes ji však představím v její původní podobě v krásně rozkvetlých květinách na zahrádce. A že tento článek o Kyori nebude jediný, to vás můžu ujistit, protože moje přemalovaná Kyori se ke mně po roce a půl bude vracet :-) 

Informace:
tvář: Kyori 2.0
odstín: Japan
barva vlasů: medium brown
edice: 700 ks


Foto z rozbalení, přicestovala kompletní s nádhernými šaty a doplňky, nejvíce se mi líbily ty její jednoduché lila lodičky, které tak dokonale ladí ke květům na jejich koženkových šatech. Šedá kabelka a brýle se mi více hodily barevně k outfitu od Veronique Versailles.










Tímto se pro dnešek s vámi a Kyori loučím. Je to jedna z panenek, která putovala taky o dům dál, ale jak už jsem psala v úvodu, bude se ke mně vrace po dlouhé době ve své upravené podobě. Asi má u mě být, protože v aktuálním období konečně dokončuji i jedny šaty, které jsem kdysi začala háčkovat přímo pro ní. Je to paradox a šaty na ni počkaly, po celé období jsem se do nich nedokázala donutit, abych je dodělala.

9 komentářů:

  1. Kyori je nádherná. A je moc dobře, že se k Tobě vrátí, jsem zvědavá na její novou podobu. A taky se těším na novou panenku. :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Růženko děkuji, jak jsi viděla na fb, už je doma :-) a teď už jen čekání na tu novou panenku :-D

      Vymazat
  2. Táto Kyori sa mi už páčila z promo fotiek. Je to veľmi krásna aziatka.:-)
    Kožené šaty s vyšívanými kvietkami sú nádherné. Páči sa mi najviac posledná fotka.
    Teším sa na jej novú podobu.:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc oblíbená není, a i když se mi líbila v originále, tak mi trošku ty oči vadily a barva rtů. Vzhledem k tomu, že má očka lepená, tak novou malbu nestírám, i když si říkám, že by se mi zase líbila jak byla :o) ... poslední fotka vznikla náhodou, šla jsem už odložit foťák na stůl a všimla si jak tam stojí, že to je jakoby na někoho čekala, tak jsem ji ještě takto vyfotila.

      Vymazat
  3. To som netušila, že tieto šaty sú koženkové. Ale Kyori je v nich veľmi pekná. Už sa teším na jej novú podobu.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Byly velmi tuhé a pevné, ale moc krásné. Když jsem v tom viděla některé panenky, tak se mi to na nich vůbec nelíbilo, ale Kyori je v nich kouzelná :-) I když ona se mi líbí asi ve všem :-D

      Vymazat
  4. Kyori je krásná pěkně jsi ji vyfotila:-).

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ona je taková zvláštní, ale mám ji moc ráda :-) a venku se vždycky tak dobře fotí, ta příroda to krásně doladí.

      Vymazat
  5. Děkuji :-) No já ji nakonec přemalovala, aby se mi líbila víc.

    OdpovědětVymazat