sobota 25. května 2019

Blanca - Dika doll

Protože nemám aktuálně tolik času na tvoření něčeho nového, i když mám některé šaty rozdělané, říkám si, čím bych obohatila své webové stránky a procházím, co na nich nemám. Svůj článek zde nemá 40 cm panenka od firmy Dika doll. Tato panenka (jako většina) putovala dál k Magdě, tam se má opravdu dobře. Když přicestovala, byla to první BJD, která se krásně štelovala a pózovala, byla jsem tím opravdu překvapená, proti třeba panenkám od Lillycat, ty jsou krásné, ale do některých pozic prostě naštelovat nejdou. 
Blanka se u mě objevila v listopadu 2016, chviličku zůstala a v únoru 2017 už s ní mám poslední fotky. Přesto jsem na ni něco rychle "spíchla". :-)

Takže pokud někdo přemýšlí o BJD panence, měřící kolem 40 cm a má trošku mohutnější tělíčko a dobrou pohyblivost, doporučuji Dika doll, což nejsou ani cenově tak drahé panenky. 

Když přicestovala, měla s sebou základní obleček (tričko a elasťáčky) od původní majitelky.

U mě dostala vzápětí novou paruku. 


A taky provizorní šaty, ve kterých začala víc působit jako slečna. 



Zde je vidět, jak krásně umí pózovat. 



Zde už má nové oblečení, které ji více sedělo. Mnou háčkovaný svetřík a šitá sukně.




Zde dostala novou paruku, ještě pár jich zkusila (viz.fotky níže), ale střídala jsem jí tuto se zrzavou, nemohla jsem se rozhodnout, ve které se mi líbí více. 



Po čase dostala i nová očka.  


Zde je v porovnání s panenkou Ellowyne, která ale stojí na stojánku.




Tady ve srovnání s panenkami, jen Bô byla moje. 





A PŘÍŠTĚ... konečně něco nového a nejen vzpomínky. Snad přicestuje brzy nová kráska od Integrity toys a budu vám ji moc představit. Těším se na ni, a budu doufat, že bude tak krásná jako na promu a nezklame. 


8 komentářů:

  1. Krásná slečna, líbí se mi její proměny v parukách. I oblečky jsou moc hezké. Máš na ni krásné vzpomínky.:-)
    Jsem zvědavá na novou panenku.:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji :-) ... no nová panenka na sebe nechává čekat, už ji měli odesílat a zatím ticho po pěšině.

      Vymazat
  2. Je to nádherné dievča. Viac sa mi páči v hrdzavej parochni a tie bordové šaty, čo mala na sebe sú tiež krásne.:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji :-) No takové oblečení se chystám udělat i ve velikosti fashion a pořád jsem se k tomu nedostala :-D

      Vymazat
  3. mne sa asi najviac páči ako blondýnka v tvojich bordových šatočkách. teším sa na tvoju daľšiu panenku

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji :-) ... no snad panenka přijde brzy :-)

      Vymazat