Trochu info:
Natalia Fatalé Heart Stopper
limitovaná edice ITBE: 215 ks
tvář: Natalia 1.0
tělo: Nu face - starší
tón pleti: ?
vlasy: čokoládově hnědé
Při focení venku foukalo a bylo chladno. Obleček ve kterém "přicestovala" nebyl zrovna hřejivý.
pohled na rozpuštěné vlasy
jde krásně pózovat...
Má krásné fialové líčení.
Pár fotek z focení historického oblečku.
Je taková něžná. Tady už má spletené vlasy.
Promo foto

Je pekna ☺ Zmrzlinka
OdpovědětVymazatděkuji :-)
VymazatAhoj Kačko! :-)
OdpovědětVymazatOna je absolutně božská! Její tvářička je úžasná! A ty její překrásné dlouhatánské vlasy! Ooooh! :-)
Nafotila jsi jí nádherně! A v historických šatech vypadá fantasticky a tak něžně! Růžová barva jí prostě sluší! :-)
Moc ti k ní gratuluji! Je překrásná! :-) Šárka
Šári, taky se mi líbí čím dál víc a "hřívu" má opravdu úžasnou. Ještě s ní fotky budou, až upravím fotky oblečku.
VymazatDěkuji moc za gratulaci.
Náhodou...mě se tvář Natalia moc líbí a nechápu,že mám pouze jenom jednu zástupkyni ve své sbírce:-D,ale to se časem změní,protože mám zálusk na několik panenk s touhle tváří;-).Tvoje se mi moc líbí,má krásné líčení a vlasy,akorát mě odrazuje její tělíčko:-(.Dávám přednost klasickým feškám nebo FR2.Krásné fotky s krásnou panenkou;-)
OdpovědětVymazatNo mně se tvář Natalia taky líbí - toto je 1.0 a ty se zavřenými ústy 2.0 a tam mám zálusk minimálně na dvě :-D Já zatím tělíčka poznávám. Teď jsem si pořídila další fešku s FR2 tělem a je to zase úplně něco jiného, tak jsem zvědavá, které mě osloví nejvíce. Četla jsem u Tebe, že ty hubené nic moc Ti neříkají.
VymazatMusím se přiznat, že když jsem viděla její promo, tak jsem z ní odvázaná nebyla. A vzhledem k tomu, že jsem milovníkem tváře Eden/Lilith/Kumi/Yuri, vyhrála samozřejmě její tyrkysová kámoška. Ale s odstupem času a po prozkoumání mnoha reálných fotek musím uznat, že je fakt krásná. Líbí se mi její malba, barvičky a krásné vlasy. Se spletenýma vlasama je z ní vůbec kočka. Gratuluji k takové krásce :-)
OdpovědětVymazatDěkuji ke gratulaci. Můžu říct, že ani mně se na promu moc nelíbila. Reálné fotky byly trochu lepší. Ale je pravda, že si mě získala až postupem času. Vlasy má krásně husté, ale se spletenými se mi líbí více.
OdpovědětVymazat