A je tu další model z kolekce Paradise, který bych ráda představila. Jsou to háčkované šaty z roku 1895. Modelkou je opět moje první a krásná "Korin". Tyto šatičky se doma pořádně ani neohřály, jak byly rychle zamluvené v případě prodeje a já jsem moc ráda, že teď těší novou majitelku na její krásné panence. Protože nebyl čas, ani hezky, tak jen pár domácích fotek tohoto šatu. Háčkovaný je ze Sněhurky a zbytku Moniky, kterou jsem měla ještě doma.
Moc hezký ;-)
OdpovědětVymazatděkuji :)
VymazatJsou krásné. Ze Sněhurky taky ráda háčkuju.
OdpovědětVymazatděkuji :-) ... stále se chystám, že zkusím i z kordonetky barevné, ale jiné širší příze mi nevyhovují.
VymazatAhoj Kačko! :-)
OdpovědětVymazatAno ano! To jsou nádherné šaty! Strašně moc se mi líbí jejich vzor a i barvy jsi vybrala parádní! Však se ani nedivím, že byly hned zamluvené! :-)
Jsi šikulka. :-)
Šárka
Šárko moc děkuji. Začala jsem zkoušet šaty nabízet i dál, ať mám na další modelky trošku našetřené, a nutí mě to háčkovat znova a znova. Ale vlastně zatím se nenutím, zatím mě to baví a brala bych víc času na to. Akorát většinu šatiček, co dávám na stránky, tak už v podstatě nemám.
VymazatMimochodem, Tvoje fotky z Lednice a Mikulova jsou úžasné. Ta černobílá se schodištěm mě dostala nejvíce :-)
Kačko to je skvělý nápad! A jak vidíš, o šaty je veliký zájem. Není nad to, když tvoření baví, líbí se a ještě pomáhá ke splnění snů! :-)
VymazatOh! Děkuji! Chválu na fotky vyřídím mladšímu bratrovi. :-)
Přeji ti krásný zbytek čtvrtku a suprový pátek. :-) Šárka
Parádní model, v háčkování jsi jednička, já bohužel háčkovat neumím, jen obháčkovat, ale třeba na to časem přijdu, jsem spíš kámoška s jehlicemi:-)
OdpovědětVymazatDěkuji za pochvalu :-) Já mám pořád pocit, že když háčkuji hlavně podle návodů, tak to nestojí za řeč :-) Ty alespoň s těmi jehlicemi kouzlíš "z hlavy". :-)
VymazatTy jsou nádherné. Líbí se mi ozdobení sukně i klobouček. Vůbec mě nepřekvapuje, že byly hned fuč. Vždyť takové šaty jsou fakt umělecké dílo!
OdpovědětVymazatDěkuji. Při každé pochvale se tetelím,jak zmiňuji výše u Blanky, tak se prostě tak "nedmu pýchou", když něco udělám podle návodu, ale pak milé a pochvalné komentáře mě moc těší.
Vymazat