Tak a mám to za sebou. Hrozně dlouho jsem se nemohla rozhodnout, kterou Monster high(ku) si vezmu "do parády" a zkusím ji přemalovat. Úmyslně jsem si ani neobjednávala MSC lak, který je k přemalbě potřeba. Ale pak to všechno dostalo rychlý spád událostí. Přidala mě známá do diskuse o panenkách Monster high na facebooku, tam se hodně probírá lepidlo, které mají panenky už od výroby v hlavě - více se můžete dozvědět na stránkách Renči.
Jsem zvědavý člověk, tak jsem sundala hlavičku a zkoušela to lepidlo něčím odstranit - odmašťovač, domestos a jiné chemikálie nezabraly, tak jsem nakonec vlasy ostříhala a vytahala všechny i s lepidlem, které částečně těmito výrobky bylo rozleptáno a povolilo.
A pak to začalo - koupila jsem MSC, odlakovala ji obličej, namalovala a protože jsem přemýšlela, zda napíchat nové vlasy nebo paruku, začala jsem tím jednodušším - parukou.
Šatičky má panenka z bavlněné látky jednoduchého střihu, které se mi už tady nějaký ten měsíc (možná rok :-) ) válí doma. Tak je dostala na focení, ať není tak nahá.
Původní vzhled hlavičky po odstranění vlasů.
Zde již přemalovaná tvář a odlíčené hnědé zatření na hlavě pod vlasy.
... a trochu srovnání panenky před úpravou a po.

Žádné komentáře:
Okomentovat