Cedar je dcerou Pinoccia. Je to "rebel" ze základní edice. Původně se mi vůbec nelíbila. Na fotkách všude ty její rty, které jsou namalované jen z části, odrazovaly. To byl taky důvod, proč jsem si ji objednala zároveň s narozeninovým dárkem - že si ty rty přemaluji po celých ústech, no ale nevím, zda to nakonec budu aplikovat, protože ve skutečnosti to zas až tak hrozně nevypadá a z dálky to nejde vůbec vidět. Co se mi na ní líbí, je kůže - tedy spíš dřevo - je celá strukturovaná jako by byla ze dřeva, což je zajímavé a přechází to volně z krku až na tvář, která je pak hladká. Dost povídání - teď pár fotek.
Žádné komentáře:
Okomentovat