Na tuto panenku jsem se rozhodla ušít oranžové šatičky. Měla jsem průhlednou látku, která je velice pěkná, ale k této panence mi jaksi nesedí. Možná je to kvůli jejím výrazným modrým očím. Třeba je jednou bude mít na sobě jiná panenka a této vytvořím něco jiného. Prozatím to nechávám tak. Tato má spletené vlasy malými copánky do drdůlku. Je to opět Sindy(viz. obrázek dole), kterou jsem koupila levně na mimibazaru.
vzhled při koupi




Žádné komentáře:
Okomentovat