Tato blondýnka Sindy, s velice krásnými vlasy, které mi bylo líto schovat do nějakého účesu, dostala jednoduše řešené červené šaty zdobené růžemi a spodní bílou vrstvou. Jak moc nemám červenou v lásce, tato barva je zrovna velice krásná a dobře se mi z ní šaty šily. (Již nevlastním ani panenku ani šaty.)




Žádné komentáře:
Okomentovat