- koupila jsem si směs modro-růžových korálků a tak se mi líbily, že jsem si hned k tomu šla koupit sladěnou vlnu a stužku a pak doma jsem vymýšlela, co vytvořím :-). Opět jsem se nechala inspirovat časopisem Dámy minulých epoch ale nedržela se přesného popisu - jen mi vyhovovalo, že spodní sukně byla vrstvená z řasených krajek - já použila stužky a vrchní díl šatů byl vpředu delší a vzadu skoro nic nezakrýval.
Tuto panenku Barbie jsem dostala jako dárek - je to ten nejobyčejnější typ, který nemá kloubové nohy ani ruce. Měla jednoduché šatky, botičky a hřebínek. Její obličej se mi k barvě šatů moc hodil - je podobně namalovaný.








Žádné komentáře:
Okomentovat