Tvorba 2010-2011Koupila jsem si nahatou panenku Avu, která se mi velmi líbila v jejím originálním oblečení, tak jsem se rozhodla, že ji pro začátek ušiji oblečení, které má v originále, aby nebyla nahá. Časem mě napadne třeba něco jiného, abych se tak na přímo opičila.
Šaty jsou šité na stroji - jsou více nabírané než od Roberta a působí tedy více balónově. Bolerko jsem pro přesnost šila v rukou. Silonky jsou vytvořené z klasických silonek - POZOR - silonky barví!!! Já jsem je několikrát proprala v rukách dokud opravdu ta voda nebyla co nejsvětlejší, i z tohoto důvodu ji chci vytvořit jiné oblečení, aby mi to nezabarvilo časem nožky. Panenku již nevlastním - byla prodána.
pokus o boty ze samo-tvrdnoucí hmoty









Žádné komentáře:
Okomentovat