Jméno Ell mu bylo odvozeno z jeho firemního jména Udell. (Takže žádný El Bunda z "Ženatý se závazky".) Je to 66 cm vinylový chlap z firmy Granado v tan odstínu. Je to takový jemný a měkký vinyl na pevné konstrukci. A tím jsou odvozeny jeho další vlastnosti. Je pohyblivý, ale pevný. Velký, ale lehký. Nejsem první majitelkou, ale zatím nevím o nikom, kdo by ho ještě u nás měl. Už dvakrát jsem přemýšlela, že ho prodám a vyřeším tak nějaké finanční věci, ale nejde to, bylo by mi to líto, protože jsem z něho abnormálně nadšená a už tak tu sbírku mám hodně očesanou.
Negativum, které vidím na celé konstrukci, jsou spoje. Občas se stane, že nějaký vyjede a tak se musí nasadit zpět. Doufám, že se to časem neopotřebí a nebudou vykluzovat automaticky a tak mu odpadávat části těla.
Krasavec přišel v originál boxu, který je plastový a poštu nezvládl, takže je popraskaný, s certifikátem v boxerkách a fur parukou, která se mi dlouhá nelíbila, tak jsem mu ji brzy ostříhala. Časem plánuji jinou paruku.
Zde přidávám odkaz na video, kde je krásně vidět, z čeho a jak se skládá jeho tělo.
No a teď už k fotkám...
No a teď už k fotkám...
Po ostříhání paruky.
V porovnání s malou Bô (29 cm)
O tuto fotku jsem nemohla ochudit :-) ... jsou to takový dva skoro naháči :-) Kdy Vítek ještě nebyl osrstěný :-)
Původně bylo v plánu mu udělat jako první oblečení lehký svetřík a bílé kalhoty a nafotit ho někde u vody při zapadajícím sluníčku, ale ten čas tak rychle utekl, že zůstalo jen u svetru :-D
Nahý je stejně nejlepší - vynikne tak jeho hezky tvarované tělo.
Jsou to fešáci, jak Ell, tak Vítek. ☺ Gratuluji. Jinak svetřík se Ti parádně povedl. S tím časem je to na štíru, taky jsem měla tolik plánů na focení a tvoření, ale potřebovala bych aby měl den aspoň 48hodin, abych všechno stihla. :-D
OdpovědětVymazatNikol, já se Ti vůbec nedivím, já bych toho taky chtěla a pak ... jsem ráda, že udělám alespoň něco co musím. Děkuji za gratulace. :-)
VymazatNa fotkách, kde je Ell sám si ani neuvedomujem aký je to obor.:-) Gratulujem Ti k nemu. Súhlasím s Nikol, Ell i Vítek sú poriadni fešáci.:-D Sveter je super, držím palce, nech svoje fotiace plány na rok zorganizuješ.;-)
OdpovědětVymazat