Dnes bych chtěla ukázat svou zkušební panenku BJD, proč zkušební? Protože opět už je na cestě k nové majitelce, kdy jsem ji částečně vyměnila za jiné panenky (o těch někdy příště) a protože jsem se přesvědčila, že BJD jsou sice moc krásné, ale ani resinový mor mě nepostihl a stále se tak vracím k vinylu.
Bô je tedy resinové děvčátko velké 29 cm s netypickým tělíčkem od autorky Rachelle Bartel - Lillycat Cerise dolls. Resin je krásný, pohyblivost je horší. Kupovala jsem ji přímo od autorky, malovala jsem si ji provizorně sama. Bô u mě měla spoustu jiných paruk a podob, ale toto je finální, jak v podstatě ode mě odcházela. A teď už jen pár foteček na rozloučenou. Tak se měj pěkně krásko.
Je moc hezká, má jemnou tvářičku. Ať se má u nové maminky dobře.:)
OdpovědětVymazatKrásná je, opravdu holčička :-) A myslím, že bude v mnohem lepších rukách :-)
VymazatJe zlatučká, krásne modré šatičky dostala, tak nech sa jej v novom domove darí.:-)
OdpovědětVymazatBJD som spočiatku veľmi nemusela, ale s odstupom času i už u každej zberateľky obdivujem, ale mňa viac lákajú klasické fashion bábiky.:-)
Mary, jsem na tom podobně, líbí se mi a to nejvíce u jiných sběratelek, a jak si je pořídím domů, tak pak lituji a nevím najednou co s nimi. I když jsou sebevíc krásné, jdou dál.
VymazatI když na BJD nejsem, Bo je moc roztomilá.
OdpovědětVymazatRoztomilá, ale taky ten resin nemusím :-) ... asi zůstanu věrná klasice fashion panenek.
Vymazat