Dnes trochu z jiného soudku... Dostala se mi do rukou panenka EAH Raven Queen se špatně natištěným obličejem. Hrozně mě to mrzelo, protože jsem svoji původní Raven poslala pryč a tuto si koupila na místo ní. No a tak jsem se rozhodla, že ji zkusím přemalovat. Výsledek - nespokojenost. Všechno bylo proti mně, lak nebyl ten pravý, pastelky nemalovaly dobře a tak jsem ji nějak ten obličej namalovala alespoň akrylovými barvami. Nakonec to dopadlo tak, že jsem ji i tuto podobu smazala a putovala dál :-) To jsem ještě netušila, že se k přemalbám budu vracet. Ale nafotila jsem s panenkou docela příjemné fotky při sluníčku, tak se s vámi o to podělím :-)
Krásné fotky, mně se její tvářička teď líbí.:-)
OdpovědětVymazatDěkuji. Mně vadilo jak moc má daleko očka od sebe a mám pocit, že jsem ji nakonec odmalovala z toho důvodu, že se ten lak začal lesknout :-( a to vypadalo jak kdyby byla mastná.
Vymazat