
Mám obrovský skluz v přidávání příspěvků mezi panenkami. Chtěla bych to tento rok napravit, no a u chtění nějak zůstávám, protože už je třetina ledna a já se moc nepolepšila. Dneska, ať to tu není samé BJD, jsem se rozhodla, že vložím panenku z řady Ever after high.. Tuto panenku jsem si pořídila nahou. Ušila jsem ji korzet a dala sukni z jiného oblečku. Na víc jsem se prostě "nezmohla". Náušnice měla svoje a boty dostala od MH. Tato panenka už v mé sbírce není - putovala dál.
Její původní vzhled - vlasy měla málo vlnité, tak prošla trochu úpravou :-)
v porovnání s Hunterem, jak je malinká
Již po úpravě vlasů - v novém oděvu
Ty tečkované šaty sjou pro Madie jako stvořené! <3
OdpovědětVymazatDíky, ona vypadá dobře ve všem, ale k těm puntíkovaným šatům to je fakt nejlepší.
Vymazat