
Netrvalo to tak dlouho a došila jsem konečně korzet i sukni pro Constantine. Zvolila jsem bílou a tyrkysovou barvu a moc se k její andělské vizáži moc hodí. Korzet je mnou vyšívaný, ale přesto až tak spokojená nejsem. Vzadu je zapínání na "babku a dědka", ale asi to časem předělám. Sukně je jednoduchá - z tyrkysové organzy a bílého tylu, na který jsem našila krajku. Ještě časem k tomuto oblečení chci dodělat nějaké další doplňky, ale to zase příště.
detail vyšívání
pár fotek vleže
a trošku hraní si s "barvami" světlem a stínem...
Žádné komentáře:
Okomentovat