Protože jsem se do této panenky zaláskovala, jaký má krásný kukuč a obličej, tak si s ní v podstatě pořád hraji. Nafotila jsem ještě pár fotek v růžových šatech a nakonec mi to nedalo a udělala jsem jí alespoň háčkovanou paruku z chemlonky, než se rozhodnu nějakou koupit.
Detail jejich třpytivých oček a krásného face-upu od Renči.
Ve vlasech má přichycenou kytičku z FIMA.
Žádné komentáře:
Okomentovat