Na stránkách Eley probíhá focení panenek každý měsíc na nějaké téma. Vzhledem k úspěchu jednoho měsíce, kdy tématem byl AKT, se jej rozhodla opět zopakovat. Protože nám na zahrádce vykvetlo spoustu sedmikrásek, které by se stejně kosily, otrhala jsem je a použila pro toto focení. Bohužel už byl podvečer a fotky s bleskem nebyly pěkné a bez zase ostré, tak jsem si s nimi různě pohrála a upravila.
Žádné komentáře:
Okomentovat