Ve své sbírce mám spoustu panenek, které ještě nemám pořádně ani nafocených. Jednou z nich je Cleo de Nile fashion z roku 2013. Kupovala jsem ji jednak, protože se mi líbila, ale hlavně z důvodu, že měla u sebe ještě další dvoje boty navíc (které se mi ve skutečnosti až tak moc nelíbí). Co mě u ní taky zklamalo jsou vlasy - slepené a mastné, aby držely v konkrétním účesu a plné lepidla Tak tady jen takové rychlo-fotky.
Žádné komentáře:
Okomentovat