Došlou panenku jsem nenechala dlouho sedět nahou a tak jsem se rozhodla pro rychlý komplet z bavlněné látky, která mi zůstala při šití kabelky a moc se mi líbila. Ellowyne dostala ke kompletu i první boty. Nejsou až tak skvěle udělané, ale není úplně bosa. Původně jsem chtěla i spodní prádlo - jen mi ho neobleče přes stehna, tak se bude muset upravit. A teď už fotky, byla jsem fotit v přírodě, tak jich vzniklo více.
foceno později (před vyvážením bílé)
po vyvážení bílé už má všechno skutečnější barvy
trocha efektu: sépie
a ještě bližší záběr na boty
Žádné komentáře:
Okomentovat