Ušila jsem je z látky, kterou jsem měla původně na baletku, ale jelikož baletní tričko by mělo být elastické, tak jsem látku využila až na tyto jednoduché šatičky, které opálené panence sedí perfektně. Vzadu jsou zdobené jednoduchou mašlí.
Panenka je originál Barbie - je vidět jak mi původně dorazila v originálním oblečku. Koupila jsem si ji na mimibazaru.





Žádné komentáře:
Okomentovat