Tvorba 2008-2009
Ušila jsem ho kvůli Tonner panence (Sydney Envy), která mi přišla nahá. Aby tak nezůstala, ušila jsem narychlo jen spodní prádlo :-) Myslím, že to tehdy bylo i téma měsíce - barva modrá, ale ono se to až tak nedá považovat za umění. Panenku jsem ve vyfoceném prádle prodávala dál.



Žádné komentáře:
Okomentovat