Ve světě panenek
.... trochu toho dítěte v dospělosti :-)
středa 14. května 2014
Šaty pro Monsterku v černobílém provedení
Tvorba 2012-2013
Jednoduché šaty, které neteř ocenila :-)
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat