Kolem Vánoc jsem byla hodně nemocná, tak jsem se dost věnovala šití a hlavně panenkám Sindy (dole jak původně vypadala). Tady je další v růžových šatičkách. Jsou to jednoduché šatičky tvořené ze dvou látek, ozdobené korálky. Doplněné náramkem a náhrdelníkem ze stejných korálek jako na šatech. Tuto panenku už nemám, prodávala jsem ji dál včetně oblečení.
původní vzhled




Žádné komentáře:
Okomentovat