středa 2. května 2018

Veronique Réception in Versailles

Jdu po dlouhé době opět se starším příspěvkem. Od dubna jsem nastoupila do nové práce, kdy najednou po nočních směnách mám úplně jiný režim a než jsem se trochu aklimatizovala, tak to trvalo a zanedbávala jsem i ostatní články panenkářek. Celkem 76 mailů mě nyní čeká s upozorněním na nové příspěvky, takže jsem si udělala kávičku, pohodlí a s kocourem v klíně, si je v klidu přečtu. Ale nyní vám ještě přestavím nádhernou Véronique, která tedy již v mé sbírce není, ale třeba časem bude, neboť tato tvář není mou oblíbenou a jen málokterá mě zaujala. Za celou dobu asi 3. :-) A je to další panenka, po které se mi stýská. Již jste ji mohli zahlédnout v háčkovaných šatech na přání. A tak ještě její oficiální představení při příchodu.
Veronique přišla v šatech s páskem a náhradními rukami. Nic víc k ní nebylo přiloženo. Jinak v kompletním balení má ještě spodní prádlo, nádherné šperky a boty. Je to klubová panenka pro rok 2016. Na její promo fotky se můžete podívat třeba tady u Lenči

Trocha informací:
tvář: Véronique 2.0
odstín: FR white
oči: modré
vlasy: red (červené, ale řekla bych krásně zrz :-) )
vyrobeno: 475 ks

Po příchodu...

Zde již vybalená, tak první dvě fotečky z domova... více fotek zase příště.
8 komentářů:

 1. Tá bábika je nádherná, škoda, že si ju nemala komplet - možno časom tinka77

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, tady tato Vero je opravdu luxusní :-) Třeba časem...

   Vymazat
 2. Táto Veronique je prekrásna a pôsobí na mňa ako elegantná mladá dáma.:-) Mne sa už na prome veľmi páčila. Tiež má super výbavu. Tie strieborné šaty sú úžasné.
  Tak Ti prajem nech sa aklimatizuješ a vrátiš sa do normálneho režimu. Teším sa na ďalšie článočky.;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mary děkuji, a snad těch článků bude i více ;-) ... Vero je opravdu elegantní dáma. Její stříbrné šaty spousta lidí kritizovalo, ale mně se taky moc líbí. Mám ráda šedou barvu, takže já byla z nich nadšená.

   Vymazat
 3. Krásná panenka, přeji ti, aby se brzy k tobě vrátila.:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růženko děkuji, snad ano, ale neměla bych to moc oddalovat, nebo se to prodlouží na nekonečno a nedostane se ke mně :-)

   Vymazat
 4. Ona je moc krásná, taková něžná. Ač zrzka, tak není řvavá jako některé, nepřebíjí se u ní malba a vlasy. Další, u které se nedivím, že se Ti stýská... Taky jsem některé panenky prodala a pak je složitě sháněla zpět a u jedné se mi to ještě nepodařilo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo shánění panenek, které člověk pak "oplakává" je někdy opravdu složité a někdy se dostanou náhodně zpět. Možná už by některé byly zpět doma, jenže do toho vydávají nové a nové a "wish list" narůstá :-D Ale jak jsi sama psala, ona je něžná, není řvavá a je krásně sladěná, tak snad se mi u této poštěstí.

   Vymazat