sobota 31. března 2018

Novinky z IT W clubu - Boudoir Fashion royalty

Vůbec nestíhám navštívit všechny nové články na webech a ten svůj také zanedbávám, ale protože W-club představil novou a první kolekci pro tento rok s názvem Boudoir, udělala jsem si chvilku času, abych přinesla tento článek. Jsou to panenky oděné ve spodním prádle. Tři z nich byly dostupné u IT dealerů, ale byl o ně velký zájem, tak jsou prý už vyprodané a dvě jsou loterijní.


Just a Tease 
Mademoiselle close up doll
tvář: Isha/ Mademoiselle Jolie 1.0.
edice: 615 ks
barva: FR white
Fetish Fatale 
Véronique Perrin
tvář: Véronique 2.0
edice: 515 ks
barva: japan
loterijní 

Daydream 
Dasha d´Amboise
tvář: Dasha 
edice: 515 ks
barva: cream

Dollface
Adéle Makéda
tvář: Adéle 2.0
edice 615 ks
barva: sunkissed (nový odstín)

Vamp
Agnes Von Weiss
tvář: Agnes
edice: 715 ks
barva: light honey 
loterijní
Nejvíce mě okouzlila asi Agnes, potom Mademoiselle, ale kdyby ona měla růžové prádlo na sobě, co má Adele, tak je mým top z tohoto výběru. No na rozjezd to není špatné. Uvidíme, co přinese další představení :-) 

**All text and information contained herein is copyrighted Integrity Toys, Inc. and Intercap Merchant Partners, LLC 2018
and may not be reprinted or disseminated without express written permission. 
FASHION ROYALTY, POPPY PARKER, NU. FACE, EAST 59TH, THE INDUSTRY and all other character marks followed by ™ or ® are trademarks of Integrity Toys, Inc. Chesapeake City MD USA 21915. All rights reserved.
The W Club is a trademark of Intercap Merchant Partners, LLC. All rights reserved.
Doll Photography by Jayme Thornton. Layouts and graphics by Alain Tremblay, Marketing

6 komentářů:

 1. páči sa mi tá prvá a tá posledná. prádielká sú úžasné

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se Ti líbí ty samé jako mně :-) Prádlo mají opravdu perfektní.

   Vymazat
 2. Na rozjezd hodně dobré. Celá kolekce se mi líbí, i u mě vyhrála Agnes, která je prostě dokonalá a pak hned má oblíbenkyně :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, jako rozjezd dobré :-) Ale jsem ráda, že to bylo hned vyprodané, aby mě to tolik nepokoušelo :-D ... o Agnes zkusím losovat.

   Vymazat
 3. U mňa vyhrala Isha, ale tesne jej šliape na päty Agnes. Táto je riadne božská.:-D Ja by som si outfit vyskladala a potom by som bola úplne spokojná. Isha v ružovom prádielku so psíkom v rukách.:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mary, přesně to mě napadlo, kdyby Isha byla v růžovém prádélku tak budu litovat, že je tato edice tak rychle vyprodaná a na ebay už teď se prodává velmi draho. Jsem zvědavá pak na fotky všech v reálu. Dasha se mi tak nelíbí, účes je parádní, ale jinak mi přijde hrozně mdlá.

   Vymazat