úterý 6. února 2018

W Club - Integrity Toys 2018

Tak a je to tady W Club Integrity Toys máme konečně otevřen, informovali, že to bude v průběhu ledna, což tedy nestihli a tak teprve nyní nastává doba 3 týdnů, kdy se do něj může kdokoliv přihlásit na základě vyplněné přihlášky a zaplacení poplatku 50 USD. Při této příležitosti je možné si předobjednat jednu z nabízených panenek se zálohou 25 USD.

Pro tento rok jsou to tyto panenky: ¨

Item #91446
Modernist
Eugenia Perrin-Frost™ Dressed Doll
The Fashion Royalty® Collection
2018 W Club Exclusive
Body Type: FR 6.0
Head Sculpt: Eugenia
Quick Switch Feature: No
Skin Tone: A-Tone
Hair Color: Dark Espresso
Eyelashes: Yes, Hand Applied

Item #PP134
Soda Pop Saturday

Poppy Parker™ Dressed Doll
The Poppy Parker™ Collection
2018 W Club Exclusive
Body Type: PP 1.5
Head Sculpt: Poppy Parker
Quick Switch Feature: No
Skin Tone: FR White
Hair Color: Golden Blond
Eyelashes: Yes, Hand Applied


Item #82098
Eye Candy
Rayna Ahmadi™ Dressed Doll
The NU. Face™ Collection
2018 W Club Exclusive
Body Type: NF 3.0
Head Sculpt: Rayna
Quick Switch Feature: No
Skin Tone: Japan
Hair Color: Amber
Eyelashes: Yes, Hand Applied
Jsou krásně oblečené všechny tři a mají parádní doplňky. Poppy má už nožky bez kloubů v kotníku a tak už si může dovolit i ty podpatky vyšší a vypadá to moc hezky.

Já jsem řekla, že letos se do klubu přihlásím i kdyby byly jakékoliv změny a znamenalo by to, že třeba nemůžu hned objednat nějakou klubovou panenku, ale rok je relativně dlouhá doba, během níž se může změnit cokoliv a po zkušenostech z loňska, kdy jsem se do klubu nepřihlásila a pak chtěla nějakou klubovou panenku, tak mě to mrzelo.

Přihlášení bude pravděpodobně i s panenkou... hned na první pohled mě dostala. Která to bude, prozradím, až dorazí :-)  což si tedy počkám - někdy do léta :-)

Takže pro všechny, co váhají, více informací k přihlášení ZDE
**All text and information contained herein is copyrighted Integrity Toys, Inc. and Intercap Merchant Partners, LLC 2018
and may not be reprinted or disseminated without express written permission. 
FASHION ROYALTY, POPPY PARKER, NU. FACE, EAST 59TH, THE INDUSTRY and all other character marks followed by ™ or ® are trademarks of Integrity Toys, Inc. Chesapeake City MD USA 21915. All rights reserved.
The W Club is a trademark of Intercap Merchant Partners, LLC. All rights reserved.
Doll Photography by Jayme Thornton. Layouts and graphics by Alain Tremblay, Marketing

4 komentáře:

 1. Všetky tri sú dokonalé, vyhrali sa s oblečením i s doplnkami. Sú moderné a šik, mňa najviac oslovila posledná Rayna, Poppy je už taká klasika, ktorá nesklame, ale ani neohúri a opálená Eugenia je tiež veľmi zaujímavá.:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na první pohled jsem měla vybráno, postupem času jsem na ně koukala a hodnotila i to ostatní. Každá je něčím zajímavá :-) a chvilku jsem váhala, zda nevzít všechny tři :-D, avšak zůstala jsem u svého prvního dojmu. Doufám, že její skutečnost nezklame a bude mi potěšením :-)

   Vymazat
 2. Jj, vybrala bych si ;-) Jsem zvědavá, na koho padla Tvá volba :-) Letos jsem do klubu nešla, ale příští rok už asi půjdu ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leničko, jsem ráda, žes zavítala zpět na mé stránky a i mě těší, že přemýšlíš o návratu do klubu :-) IT Tě jednu dobu hodně zklamalo, ale vypadá to na lepší zítřky ;-)

   Vymazat