neděle 21. ledna 2018

Šaty na přání

Když jsem uháčkovala bílé šaty pro malou Kaye BJD, tak se moc líbily i kamarádce Magdě, která si přála podobné udělat pro svou panenku IT Fashion royalty se starším tělem. Já jsem se starším tělem měla tehdy Korinne a tak v tomto zimním období trochu fotek z toho teplejšího období. Zjistila jsem, že ty fotky jsou z roku 2016. A to jsem si říkala, že obdivuji holky, že mají v počítačích něco z dřívějška a nefotí nahonem něco nového :-D.

Šaty jsou tedy podobné, ale hned u pasu jsem tolik nepřidala, takže vznikl užší střih. Naštěstí se i tak šatičky líbily a putovaly k nové majitelce. Na botičky jsem použila základ z jiných starších botek ve špatném stavu, co obula sotva na Barbie a spolu se stužkou udělala pasující k těmto šatům + samozřejmě nesmí chybět šperky v bílé barvě. 3 komentáře:

 1. Prekrásna Korinne v nádherných letných šatách. Taktiež i topánočky nemajú žiadnu chybu.:-)
  Cez zimu ma fotky krásne zahriali.
  To ja mám vo svojom archíve fotenia s bábikami i nezverejnené fotky z roku 2013.:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono se to asi časem nakupí, že pak člověk i některé fotky zapomene vložit nebo nemá čas a chce se pochlubit něčím novým :-) Takže se Ti ani nedivím :-) Děkuji moc za pochvalu. Mám ráda slunečné období :-) A brala bych ho hned zpátky, ale zima má své kouzlo taky a je pro přírodu potřeba, tak se s tím smířím.

   Vymazat
 2. Je prima, že se fotky neztratily v zapomnění, protože Korinne je moc krásná a ty šaty jí perfektně sedí :-)

  OdpovědětVymazat