úterý 24. října 2017

Bô a šatičky... taková rozlučka

Opravdu velmi dlouho jsem si na své webovky nenašla chvilku, abych přiložila nějaký ten příspěvek. V podstatě jsem si nenašla chvilku ani na panenky. Málo času, spousta jiné práce... to tak občas bývá. Abych to napravila, rozhodla jsem se neupravovat fotky nijakým způsobem, ani nedávat automatický podpis a třeba to bude rychlejší. 

Dnes bych chtěla ukázat svou zkušební panenku BJD, proč zkušební? Protože opět už je na cestě k nové majitelce, kdy jsem ji částečně vyměnila za jiné panenky (o těch někdy příště) a protože jsem se přesvědčila, že BJD jsou sice moc krásné, ale ani resinový mor mě nepostihl a stále se tak vracím k vinylu. 

Bô je tedy resinové děvčátko velké 29 cm s netypickým tělíčkem od autorky Rachelle Bartel - Lillycat Cerise dolls. Resin je krásný, pohyblivost je horší. Kupovala jsem ji přímo od autorky, malovala jsem si ji provizorně sama. Bô u mě měla spoustu jiných paruk a podob, ale toto je finální, jak v podstatě ode mě odcházela. A teď už jen pár foteček na rozloučenou. Tak se měj pěkně krásko.

6 komentářů:

 1. Je moc hezká, má jemnou tvářičku. Ať se má u nové maminky dobře.:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásná je, opravdu holčička :-) A myslím, že bude v mnohem lepších rukách :-)

   Vymazat
 2. Je zlatučká, krásne modré šatičky dostala, tak nech sa jej v novom domove darí.:-)
  BJD som spočiatku veľmi nemusela, ale s odstupom času i už u každej zberateľky obdivujem, ale mňa viac lákajú klasické fashion bábiky.:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mary, jsem na tom podobně, líbí se mi a to nejvíce u jiných sběratelek, a jak si je pořídím domů, tak pak lituji a nevím najednou co s nimi. I když jsou sebevíc krásné, jdou dál.

   Vymazat
 3. I když na BJD nejsem, Bo je moc roztomilá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Roztomilá, ale taky ten resin nemusím :-) ... asi zůstanu věrná klasice fashion panenek.

   Vymazat