čtvrtek 6. dubna 2017

Šaty alá Angelika - na přání

Loňským rokem jsem dostala krásný požadavek a výzvu - uháčkovat troje šaty alá Angelika podle obrázků. Byla jsem z toho nadšená, o to více pak zklamaná, když ten čas nevycházel, jak jsem chtěla a do toho jsem si namohla tak zápěstí, že jsem skončila na prášcích a žíly protestovaly. :-( Abych neskončila s operací karpálních tunelů, háčkování jsem musela vynechat, pomalu se k němu vracím, ale nesmím nic přehánět, a tak jsem jen dokončila dvoje šaty, kterých se tedy po hodně dlouhé době, Míša konečně dočkala. Já jsem tentokrát focení nechala přímo na nové majitelce a sama jsem žádné fotky s panenkami nepořizovala. A proto si je můžete prohlédnout přímo na blogu Míši TADY. Žluto-zlaté šaty jsou jednoduché a je velká škoda, že nejde vidět, jak se krásně na sluníčku třpytí. 

Článek je pro dnešek kratičký, i když by se dalo čekat, že po tak dlouhé době, kdy jsem konečně opět něco přidala, to bude mnohem delší... tak třeba příště ;-) 

4 komentáře:

 1. Šaty se Ti povedly,jsou krásné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, děkuji :-) Ale tentokrát to fakt byl boj je dodělat :-) Jsem ráda, že se nakonec líbily i Míše, a že nafotila tak krásné fotky :-)

   Vymazat
 2. Videla som ich u Míši, sú obe nádherné diela, si šikovná.:-)
  Zdravie nech už slúži na 100%.;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Moc :-) ... no jak více háčkuji nebo něco dělám, není to už tak perfektní, tak doufám, že jednou už to nebudu muset řešit :-)

   Vymazat