pondělí 23. ledna 2017

Modré háčkované šaty na fashionku

Občas má člověk v životě nějaké ty "štěnice", které nemají nic lepšího, než sledovat, co dělají druzí, ne protože by se jim to líbilo, ale protože chtějí škodit. Chvilku jsem přemýšlela, že všechno zruším, uzavřu tento veřejný přístup do mého života, ale: "Proč bych to měla dělat?" Když je někdo závistiví, tak ať se tím užírá. Tvoření a svůj zájem o panenky stranou dát nehodlám a i když jsem spoustu panenek musela ve svém životě prodat z finančních důvodů, tak mi ještě nějaké z doby "lepších časů" zůstaly a na ně budu tvořit dál.
Tak tolik na úvod dalšího článku na mém blogu. 
Romantické háčkované šaty jsou opět podle anglicky psaného návodu z příze Sněhurky háčkem č.1,25. U Natalie jde vidět na určitých fotkách, že ručičky začínají měnit barvu. Hodně mě to u IT zklamalo, jenže ty panenky jsou tak krásné, že mě to od nich neodradilo. U této jsem nakonec ručky přebarvila, ale to zase v nějakém jiném příspěvku a teď už k fotkám.... 

Fotky při zapadajícím sluníčku jsem si dost užívala, i když foťák nechtěl vůbec spolupracovat. (On ví, že ho nemám ráda a fotí se mi lépe s jiným :-) )
Zrovna na této fotce je ten rozdíl rukou dosti viditelný...
 Ještě pohled na šaty zezadu.12 komentářů:

 1. Katko, nenech se otrávit závistivci. Je moc fajn, že svůj blog budeš dál psát. Šaty jsou nádherné a Natálii tahle barva velice sluší.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Kačko!
  Kdyby jsi mě teď viděla. Koukám tu na tu krásu s otevřenou pusou! To je nádhera! A s tím slunkem, absolutně fotky hladí na duši. :-)
  Souhlasím, ani já si panenky nenechám vzít, těší mě si s nimi hrát, tak proč se zbavovat něčeho, co dělá radost. ;-)
  Já ti naprosto fandím a absolutně žasnu, jak moc šikovné ručky máš. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, mě hladí na duši vždy Tvoje komentáře :-) Já jsem na toto hrozná, nejsem schopná si udělat čas, abych vždycky napsala pár milých slov k navštíveným novinkám, budu si to muset dát jako předsevzetí do tohoto roku a polepšit se :-)

   Vymazat
 3. Ahoj Kačenko, nááádhera ,ale to už o tobě vím dávno,že jsi holka šikovná.
  Dělej to co tě v životě baví a naplňuje na blbečky co nic neumí a závidí se vybodni. Pa a ať ti panenky přináší jen samou radost ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, to je překvapení a o to víc mě těší Tvůj komentář, děkuji Ti za něj :-) U Tebe novinky rostou každý měsíc, ale nějak mi tam chybí nafocené šatičky na fashionky, které jsi vytvořila a mám možnost je sledovat až u případných majitelek ;-)

   Vymazat
 4. Krásná panenka v pěkných šatech!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, děkuji :-) Mne tyto šaty nějak nedokázaly nadchnout, přijdou mi zvláštní. Ono na nich bylo zvláštní už to, že se háčkovaly ze strany na stranu, a ne jako všechny ostatní od pasu některým směrem (vzhůru či dolu) a hrozně dlouho mi trvalo, než jsem je dokončila.

   Vymazat
 5. velice hezka kombinace panenky a barvy satu. moc pekna podivana.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za pěkná slova :-) Já mám pocit, že Natalii sluší všechno, ale to je tím, že jsem na tuto panenku ujetá :-)

   Vymazat
 6. Ahoj Kačko, je dobře že jsi se nenechala odradit a dál se věnuješ svému koníčku a tomu co Tě dělá šťastnou. :) Věřím, že jednou svou sbírku panenek zase rozšíříš, moc dobře to znám, z finančních důvodů jsem prodala téměř všechny krasavice od Mattela, které jsem měla. Ale říkám si, že vše zlé je pro něco dobré, protože potom jsem si koupila svou první IT panenku, původně měla být hlavně předlohou pro moje šití, neměla jsem v plánu pořizovat další, ale když jsem viděla jak je dokonalá, nedalo mi to. :D Takže kdybych nikdy neprodala svou sbírku od Mattela, asi bych si nikdy nekoupila IT panenku, protože by se mi k nim nehodila... Takže asi tak. :) Dělej to co máš ráda a nenech si to vzít, lidi jsou prostě zlí a závidí si i nos mezi očima, člověk je musí vypouštět, ignorovat, jinak by se zbláznil. :) Šatičky Ti musím moc moc pochválit, jsou nádherné a jako vždy dokonale propracované. Neskutečně Natce sluší, krásně jí ladí s očima! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Niki, děkuji za moc milý komentář. Fashion royalkám sluší vše, ale já je prostě do těch moderních věcí nějak neumím obléknout a ještě to na ně ušít, třeba někdy, až bude víc času, takže jsem ráda, že můžu se takto zase kochat já u Tebe a u ostatních holek a je fajn, že jsi se k IT dostala. Barbie mají taky něco do sebe, ale toto je trošku vyšší level v těch drobných panenkách, co si budeme povídat :-)
   Koníčku se budu věnovat i nadále... ať mají druzí o čem mluvit a co závidět ;-)

   Vymazat