středa 7. prosince 2016

Něžná bílá na Coco

O prázdninách jsem měla mnohem méně času než od září a přitom jsem nebyla schopna vložit ani jeden příspěvek. Stále "panenkuji", ale bylo u mě trošku více změn. Příští rok to bude 10 let, co jsem se dostala nějakým způsobem k panenkám. Stále mám od té doby svou první objednanou porcelánovou panenku, i když nyní leží v krabici. Na porcelánkách se objevil zub času a těžko se je dává do kupy, když jsou tak "laciné". Za toho čtvrt roku ke mně přišly některé panenky a jiné odešly. Myslela jsem si, že Integritky budou jediné, co mi budou dělat radost, ale opět jsem se spletla, můžou za to dvě zklamání - změna barvy jejich částí těla a nově lepené oči. Chvilku mi trvalo, než jsem se s tím srovnala. Zkusila jsem i BJD opět, a jedna mě příjemně překvapila, takže i pro ně jsem otevřela opět kus svého já. A když je to o těch BJD, tak dnes nějaké ty šatičky pro jednu z nich, která uvolnila místo jiné :-) 


6 komentářů:

 1. Kačko, nádherné šaty! Jsi vážně šikovná! A jaké krásné fotky jsi udělala. :-)
  Měj se moc hezky. :-) Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, děkuji za pochvalu. Tím, že jsou fotky v přírodě, tak jsou pěkné, vždycky bývají lepší než z domu.

   Vymazat
 2. Gratuluji ke krásné panence. Zase musím obdivovat šaty, které jsi jí uháčkovala a pěkně jsi ji nafotila. Taky pořád panenkuji a nedaří se mi dávat víc příspěvků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růženko, to mi povídej s tím vkládáním. Mám tady spoustu fotek a spoustu jsem toho ještě ani nenafotila. Navíc teď třeba ani neháčkuji, protože se léčím s rukou kvůli bolesti v zápěstí, tak alespoň můžu vkládat, to co už jsem uháčkované měla.

   Vymazat
 3. Hlavní je,že tě panenky stále baví,i když mě trochu mrzí,že jsi se zklamala u FR :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, ne tak úplně, je pravda, že FR mám aktuálně jen dvě z toho, co ke mně přišlo, ale na holky jsem úplně nezanevřela. Pořád je mezi nimi hodně kandidátek, které bych chtěla mít doma :-)

   Vymazat