čtvrtek 2. června 2016

Eugenia a šaty na "závěrečnou"


V dnešním článku představím hned dvě "novinky" - panenku a nové šaty. Této panence totiž moc slušely, a proto, než putovaly k nové majitelce, vyzkoušela je moje nová panenka Eugenie, která přicestovala nahá od Míši.


Trochu info:
Eugenia As Dusk Falls
limitovaná edice: 910
tvář: Eugenia
tělo: FR2
vlasy: golden blond
tón těla: FR white

Jak to bývá, původně jsem tuto panenku neplánovala, chtěla jsem si od Míši koupit nějakou blondýnku a už jsem se rozhodovala jen mezi dvěma "kandidátkami", jenže pak tuto Eugenii Míša vystavila a bylo rozhodnuto, hned jsem po ní chňapla. Vzala jsem ji nahou. Jednak kvůli financím, ale taky i tomu, že stejně nakonec dostane na sebe nějaké mnou háčkované šaty, a její originál by nejspíš zůstaly odložené v krabičce, jako od každé panenky. No a tak místo blondýnky je doma polozrzka s medovými vlasy. Toto je má třetí IT. Říkala jsem si, že další už bude blond. Jo a proto jsem přihodila na té tmavé zrzavé Ishe :-) A dost psaní. Fotky nové Eugenie v šatech z kolekce Paradise. Model roku 1876 - Debutante ball gown. 
šperky dělané mnou jako dáreček k šatům
Eugenia je nádherná, i když jsem do teď nemusela rudé rty a zrzavé vlasy. Jí tato kombinace nesmírně sluší, oči má takové do šedo-zelena. A tyrkysová s lososovou ji nádherně rozzáří.
a pro ty, co neví, zde je promo foto firmy IT, kde je v jejích původních šatech12 komentářů:

 1. Katko, je úžasná. Já mám zrzavé vlasy ráda a ona má takové medové. Máš pravdu v tom, že jí tyrkysová rozzářila, moc jí to sluší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růženko, mně se tyto medové vlasy taky líbí a něčím mě moc ohromila, jinak bych jí asi nedala přednost před blondýnkami. Sama jsem zvědavá, jaké šaty na ní nakonec nechám :-)

   Vymazat
 2. Tahle Evženka se opravdu povedla, já mám ráda červenou pusu i třeba s holou hlavou:-) Nicméně u této panenky jsou tyto zlatavé vlasy veliký bonus! Tahle tyrkysová barvička jí moc sluší a šatičky jsou opravdu pompézní, sluníčkem zalité fotky jsem si opravdu užila!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blani, děkuji, děkuji moc :-) Je pravda, že toto je opravdu podařená panenka.

   Vymazat
 3. Gratuluji,je fakt krásná ;-)!Také červenou pusu nemusím.Krásné šaty,moc jí sluší.To znám...už několikrát,jsem si koupila panenku,která nebyla v plánu a nikdy jsem nelitovala ;-) !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miško, taky nelituji koupě. Zatím u žádné své panenky. A sama jsem zvědavá jak jí budou slušet další šaty.

   Vymazat
 4. Kačko, to je krása! Ty šaty i v těch barvách by jsi jí měla uháčkovat nanovo a ona by v nich měla zůstat! :-D Strašně moc jí to sluší! :-)
  Já jsem tyto šaty také zkoušela uháčkovat. :-)
  Jsou nádherné! Jsi fakt dobrá! :-)
  Šperky jsi jí vyrobila krásné a mimochodem - mooooc ti k ní gratuluji! :-D
  Já mám zrzečky (a nejlépe s pihami) moc ráda. Krásně se na ní kouká. ;-)
  Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári, moc děkuji. No šatičky dostane jiné, ale nejspíš v podobných barvách. Musím vyzkoušet, ona je tak zvláštní, že se úplně těším, jak na ní budu experimentovat s dalšími modely.

   Vymazat
 5. Gratuluji k Evžence. Tahle se moc povedla, je opravdu nádherná. Mě připadá spíš jako blond než zrz, až ji uvidím in natura, budu ji muset pořádně prozkoumat ;-)
  Šaty jsou nádherné a ta barvička ji úžasně rozzářila. Ty jsi opravdu háčkovací kouzelnice :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni moc děkuji :-) ... ona je ta barva vlasů prostě medová, zlatá blond. A je moc krásná, mně se taky moc líbí. A přitom jsem si říkala, že tvář Eugenii asi pořizovat hned tak nebudu... jo člověk míní.. :-D Začínám se koukat i po panenkách, co se mi dřív nějak nelíbily. A děkuji i za pochvalu šatů. :-)

   Vymazat
 6. parádní šatečky a ta modrá je překrásná.. jsi šikula. už jsou zadané?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, děkuji za pochvalu. Tyto šaty už jsou pryč. Byly během pěti minut :-) a právě je mám už jen v té světlé kombinaci, která se Ti teď nehodí.

   Vymazat