čtvrtek 2. června 2016

Broušení BJD

Ještě zde po dlouhé době, opět přidám něco z BJD. Původně by tato panenka měla nejspíš samostatný odkaz, ale protože se u mě moc neohřála, tak jen něco trošku o ní. Je to panenka MSD (cca 43 cm) od firmy Limhwa doll Sujan v barvě normál. Přicestovala ke mně nahá se starší parukou a očima. Bylo už znát použití a nelíbily se mi na ní viditelné spoje a proto jsem se pustila do větší změny.

Zde je foto po odlíčení (vlevo BJD Coco Kaye Wiggs)

Panenku jsem celou rozebrala, tím i potom utáhla gumičky.


Bližší foto na viditelné spoje na rukou.


Zde na nohou. (takto na celém těle)


Rozdíl (vrchní před a spodní po broušení)


Celé tělo část po části jsem zbrousila jemným šmirglem pod vodou a tím i odstranila částečné zažloutnutí. Panenka dostala nový face-up velice jemný, paruku do zrzava a jiné oči. Zde už ve finální podobě, ve které cestovala k nové majitelce. Prostě nějak si s tím BJD nerozumím, a proto u mě zůstává jen jediná Coco a po jiných se raději už ani nekoukám. Moc se mi líbí u jiných panenkářek, ale já si s nimi nějak nerozumím.7 komentářů:

 1. Po přemalbě je nádherná. A tvoje Kaye Wiggs se mi taky moc líbí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :-) Coco Kaye jako jediná přežila "čistku" v panenkách.

   Vymazat
 2. Prokoukla a ty jsi veliká šikulka ;-) !!!
  Nešlo by jednodušeji dávat komentáře prosím :-) ?!Nevím,jak ostatním,ale mě to trvá vždy hrozně dlouho než-li se mi to schválí a zveřejní se můj koment.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, děkuji za pochvalu.
   K těm komentářům - mám nastavené bez schvalování a přidávání kdokoliv. Zkusila jsem zrušit i přidání pomocí ověření, tak uvidíme, zda to bude lepší. Vůbec netuším, proč se to tak děje a zda se to stává všem ostatním :-(

   Vymazat
 3. Páni, Ty jsi odvaha. Já bych se asi bála, ale panence to velmi prospělo a malba je jako třešinka na dortu.
  Já to mám s BJD podobně. Ráda na ně koukám, občas mám chuť si i nějakou koupit. Ale vždycky z toho sejde, protože jsem si vyzkoušela, že to prostě nejsou panenky pro mě ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš, že jsem se bála. Ale je spousta BJD panenkářek, které by ji v případě potíží, daly do kupy :-D tak jsem to riskla.
   O tom, že BJD není nic pro mě jsem se bavila i s Ninou a ta mi právě o Tobě říkala, že jsi to taky zkusila a vrátila se k IT. Ale u druhých jsou krásné, to jo :-) Já si doma jednu nechala, co si mě něčím získala, ale IT je prostě úplně o něčem jiném.

   Vymazat
  2. Já taky jednu BJD mám, ale takovou jinou a na blogu jsem ji ještě nepředstavila. Jen se mihla na flickru ;-) Ale nafoceno mám, tak třeba brzy :-d

   Vymazat