pondělí 9. května 2016

Natalia Fatalé - Heart Stopper

Jednou z uvítacích panenek na každoročním festivalu Integrity toys byla také Natalia, jaká byla ta druhá, můžete najít třeba tady nebo tady. U Leničky se píše, že má tělo Nu face, v zahraničí, že je to Monogram. Když jsem tělo prohlížela a porovnávala, řekla bych, že je to původní tělo Nu face (ne ta nová verze). To však pro mě není až tak podstatné. Tuto panenku jsem koupila "nahou"(v náhradních šatech) z druhé ruky. Je velice krásná, i když s tváří Natalia 1.0 se spoustě lidem nezamlouvala.


Trochu info:
Natalia Fatalé Heart Stopper 
limitovaná edice ITBE: 215 ks 
tvář: Natalia 1.0
tělo: Nu face - starší
tón pleti: ?
vlasy: čokoládově hnědé

Při focení venku foukalo a bylo chladno. Obleček ve kterém "přicestovala" nebyl zrovna hřejivý.
pohled na rozpuštěné vlasy


jde krásně pózovat...


Má krásné fialové líčení.Pár fotek z focení historického oblečku.


Je taková něžná. Tady už má spletené vlasy.
Promo foto


8 komentářů:

 1. Je pekna ☺ Zmrzlinka

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Kačko! :-)
  Ona je absolutně božská! Její tvářička je úžasná! A ty její překrásné dlouhatánské vlasy! Ooooh! :-)
  Nafotila jsi jí nádherně! A v historických šatech vypadá fantasticky a tak něžně! Růžová barva jí prostě sluší! :-)
  Moc ti k ní gratuluji! Je překrásná! :-) Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári, taky se mi líbí čím dál víc a "hřívu" má opravdu úžasnou. Ještě s ní fotky budou, až upravím fotky oblečku.
   Děkuji moc za gratulaci.

   Vymazat
 3. Náhodou...mě se tvář Natalia moc líbí a nechápu,že mám pouze jenom jednu zástupkyni ve své sbírce:-D,ale to se časem změní,protože mám zálusk na několik panenk s touhle tváří;-).Tvoje se mi moc líbí,má krásné líčení a vlasy,akorát mě odrazuje její tělíčko:-(.Dávám přednost klasickým feškám nebo FR2.Krásné fotky s krásnou panenkou;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No mně se tvář Natalia taky líbí - toto je 1.0 a ty se zavřenými ústy 2.0 a tam mám zálusk minimálně na dvě :-D Já zatím tělíčka poznávám. Teď jsem si pořídila další fešku s FR2 tělem a je to zase úplně něco jiného, tak jsem zvědavá, které mě osloví nejvíce. Četla jsem u Tebe, že ty hubené nic moc Ti neříkají.

   Vymazat
 4. Musím se přiznat, že když jsem viděla její promo, tak jsem z ní odvázaná nebyla. A vzhledem k tomu, že jsem milovníkem tváře Eden/Lilith/Kumi/Yuri, vyhrála samozřejmě její tyrkysová kámoška. Ale s odstupem času a po prozkoumání mnoha reálných fotek musím uznat, že je fakt krásná. Líbí se mi její malba, barvičky a krásné vlasy. Se spletenýma vlasama je z ní vůbec kočka. Gratuluji k takové krásce :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji ke gratulaci. Můžu říct, že ani mně se na promu moc nelíbila. Reálné fotky byly trochu lepší. Ale je pravda, že si mě získala až postupem času. Vlasy má krásně husté, ale se spletenými se mi líbí více.

  OdpovědětVymazat