neděle 22. května 2016

Isha My Desire

Čtvrtým přírůstkem do mé rodinky IT je panenka s tváří Isha. Že jsem vám nepředstavila třetí, no to bude tím, že u této krásky jsem byla tak ohromena a byla tak nečekaná, že jsem se rozhodla přeskočit pořadí. Navíc dorazila v oblečení, tak se mohlo rovnou fotit.

Trochu info:
Isha Kalpana Narayanan "My Desire"
limitovaná edice ITBE: 500 ks (na základě loterie pro W-klub)
tvář: Isha
tělo: FR-T-HS (starší typ s vytahovacími dlaněmi)
tón pleti: A-tone (2-světlejší)
barva vlasů: karamelová (taková sv.zrzavá)
oči: modréTuto panenku jsem získala jeden víkend v aukci a do týdne - přímo v sobotu (asi tím, že to bylo zasláno EMS), doručil pošťák domů. Obrovské překvapení, radost. Co budu vykládat. Tvář Isha se mi líbí, zaujala mě Kaččina, která je tak krásně tón v tónu laděná, ale tu jsem nikde neviděla. Další zajímavou Ishu má Lenička, k sehnání za hříšné peníze :-) a pak jsem narazila na tuto. Promo fotky se mi vůbec nelíbily. Ale ve skutečnosti je mnohem krásnější a ještě, když jsem ji viděla, jak ji má Silkmilk krásně oblečenou a laděnou, no tak jsem prostě přihodila...
.... a je doma.

První foto z rozbalení...

Pár fotek z domu (bylo příšerné světlo :-( )Botičky má klasické černé lodičky. 
A pak se šlo ven...


Má krásné modré oči. Líčení je žluto-zlaté a rty lososové.
Vlasy se na slunci nádherně leskly.


Krásný tyrkysový korzet s podvazky a kalhotkami.10 komentářů:

 1. Katko, gratuluji k nové panence. Je nádherná a tyrkysová jí sluší.:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růženko, moc děkuji. Je hodně zvláštní a sama jsem zvědavá, jaké šaty ji sednou až jí obleču do něčeho jiného :-)

   Vymazat
 2. Moc gratuluji a nedivím se,že jsi po této krásce skočila.Je skutečně velice zajímavá,má krásnou barvu vlasů a pěkné prádlo :-).
  Nicméně hořím zvědavostí,třetího přírůstku;-).
  Ta moje vysněná ještě nedorazila:-(,ach jo...
  Jo,málem bych zapoměla...ty venkovní fotky jsou moc hezké ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prádlo má hezké, je úplně perfektně udělané, ale já ho moc nevyužiji, nefotím žádné příběhy apod. U mě chudinka dostane nejspíš nějaký druh historických šatů jako ostatní :-)
   Co se týče toho třetího přírůstku, tu jsem kupovala od Míši nahou a je to jedna z Eugenií. Na příští víkend s ní chystám článek, kdy tedy už bude v historických šatech nafocena, protože nic jiného nemá.
   Té svoji vysněné se dočkáš. Snad brzy, ať už se taky můžu pokochat a jsem na ní zvědavá.

   Vymazat
 3. Gratuluji k novému přírůstku, tahle Isha je velmi zajímá, určitě z ní máš velikou radost, už se těším, až ji hodíš do civilu:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám z ní obrovskou radost, je netradiční a sama jsem zvědavá, jaké oblečení nakonec na sobě bude mít.

   Vymazat
 4. Ahoj Kačko!
  Tak to ti musím taaaaaaakhle moc pogratulovat! Je nádherná! Strašně moc se mi líbí všechny fotky! Na ní se úžasně dívá! :-)
  Korzet má úžasnou barvu! :-)
  Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári, mooooc děkuji. Korzet je dokonalý, ten by se mi líbil i normálně. A Ona je prostě jedinečná, ale já je mám ráda všechny. I když tato je tak zvláštní a poutá pohled.

   Vymazat
 5. Musím přiznat, že podle proma mě nezajuala, takže loterii jsem ani nezkusila, i když Isha je má velmi oblíbená tvář. Když jsem viděla první reálné fotky, tak jsem si nadala do blbců. Kdybych to zkusila a nevyhrála, tak si řeknu, že mi není souzená. Ale já to ani nezkusila, což mě pak hodně mrzelo. Ve skutečnosti je totiž moc krásná a tahle tmavou Ishu nám zase asi pěkně dlouho nevyrobí.
  Gratuluji k nové krásce. Ani se nedivím, že překročila Tvou třetí fešku. Taky už se těším, až jí oblékneš něco dle svého gusta a nafotíš nám ji znovu ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, ani mně se na promu vůbec nelíbila. Ten prodejce ji tam měl jen na promu, tak jsem hledala na netu jak vypadá, naštěstí už v této době je dost fotek než za Tvé možnosti loterie v klubu. Trošku to byl risk, zda opravdu bude v pořádku. O to víc jsem ráda, že ji mám. Mně se tvář Isha taky líbí a nejraději bych ji měla v každém podání :-)
   Třetí fešku snad brzy představím. Fotky mám nachystané, jen trošku toho psaní. Akorát teď toho mám dost na háčkování, tak se k webu tak nedostávám.

   Vymazat