pondělí 16. května 2016

Afternoon suit 1895 "odpolední šaty"

A je tu další model z kolekce Paradise, který bych ráda představila. Jsou to háčkované šaty z roku 1895. Modelkou je opět moje první a krásná "Korin". Tyto šatičky se doma pořádně ani neohřály, jak byly rychle zamluvené v případě prodeje a já jsem moc ráda, že teď těší novou majitelku na její krásné panence. Protože nebyl čas, ani hezky, tak jen pár domácích fotek tohoto šatu. Háčkovaný je ze Sněhurky a zbytku Moniky, kterou jsem měla ještě doma. 


11 komentářů:

 1. Jsou krásné. Ze Sněhurky taky ráda háčkuju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji :-) ... stále se chystám, že zkusím i z kordonetky barevné, ale jiné širší příze mi nevyhovují.

   Vymazat
 2. Ahoj Kačko! :-)
  Ano ano! To jsou nádherné šaty! Strašně moc se mi líbí jejich vzor a i barvy jsi vybrala parádní! Však se ani nedivím, že byly hned zamluvené! :-)
  Jsi šikulka. :-)
  Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko moc děkuji. Začala jsem zkoušet šaty nabízet i dál, ať mám na další modelky trošku našetřené, a nutí mě to háčkovat znova a znova. Ale vlastně zatím se nenutím, zatím mě to baví a brala bych víc času na to. Akorát většinu šatiček, co dávám na stránky, tak už v podstatě nemám.
   Mimochodem, Tvoje fotky z Lednice a Mikulova jsou úžasné. Ta černobílá se schodištěm mě dostala nejvíce :-)

   Vymazat
  2. Kačko to je skvělý nápad! A jak vidíš, o šaty je veliký zájem. Není nad to, když tvoření baví, líbí se a ještě pomáhá ke splnění snů! :-)
   Oh! Děkuji! Chválu na fotky vyřídím mladšímu bratrovi. :-)
   Přeji ti krásný zbytek čtvrtku a suprový pátek. :-) Šárka

   Vymazat
 3. Parádní model, v háčkování jsi jednička, já bohužel háčkovat neumím, jen obháčkovat, ale třeba na to časem přijdu, jsem spíš kámoška s jehlicemi:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu :-) Já mám pořád pocit, že když háčkuji hlavně podle návodů, tak to nestojí za řeč :-) Ty alespoň s těmi jehlicemi kouzlíš "z hlavy". :-)

   Vymazat
 4. Ty jsou nádherné. Líbí se mi ozdobení sukně i klobouček. Vůbec mě nepřekvapuje, že byly hned fuč. Vždyť takové šaty jsou fakt umělecké dílo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Při každé pochvale se tetelím,jak zmiňuji výše u Blanky, tak se prostě tak "nedmu pýchou", když něco udělám podle návodu, ale pak milé a pochvalné komentáře mě moc těší.

   Vymazat