neděle 24. dubna 2016

Korinne Polished

Tak tuto panenku vlastním už nějaký ten pátek a konečně se na ní dostává řada. Korinne je panenkou Integrity toys, Ty mě ze začátku moc nenadchly, všechny mi přišly zbytečně moc nafrněné a předražené. Říkala jsem si, na co kupovat panenku za tolik peněz ve velikosti Barbie, když za stejné peníze můžu mít "Tonnerku", ale postupem času jsem viděla více jejich fotek a něčím si mě získávaly. Když se pak na prodej objevila Korinne za super cenu, hodně jsem se rozmýšlela, zda si jí pořídit nebo ne. Vždyť už i tak jsem měla spoustu jiných druhů panenek doma. Ale tato byla jedna z těch, co se mi z dřívějška moc líbila, takže nakonec byla volba jasná, kolem Vánoc jsem si ji zamluvila a v lednu ke mně dorazila. Jsem ráda, že jsem si ji pořídila. Je to úplně něco jiného než panenky Barbie (kvalitou a vzhledem nesrovnatelné) a Tonner (úplně jiná pohyblivost). Takže už u této první jsem věděla, že nebude mou poslední a začala jsem se o ně více zajímat. Navíc jsem zjistila, že tyto panenky vypadají úplně super v mnou háčkovaných historických modelech... a dost psaní a teď už fotky.

Trochu info:
Korinne Polished
limitovaná edice: 700 ks
tvář: Korinne
tělo: FR-T-HS (vyndávací ruce)
tón pleti: tan
Korinne vypadá úplně úžasně ve všech háčkovaných modelech - ukázka:


Na předposledním a posledním fotu je již s dalším přírůstkem z řady Integrity toys Natalií, ale o tom zase někdy příště :-) 


10 komentářů:

 1. Ahoj Kačko!
  Korinne je nádherná. Mě se její tvář strašně moc líbí. Má úžasné oči. Její oblečko je úžasné, ale v tvých modelech vypadá fantasticky. :-)
  Jsi šikulka. :-)
  Jak jsem už psala, tyto háčkované šaty obdivuji u Monči a teď už i u tebe. :-)
  Jinak i Natalie je nádherná. :-) A také jí to v háčkovaných šatech mooooc sluší. :-)
  Ahoj Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ahoj Šárko,
   ony ty integritky (fashion royalky) jsou všechny něčím krásné. Myslím, že jsem konečně našla panenky, které mě uspokojují po psychické i tvořivé stránce.
   Já jsem taky chodila obdivovat šaty u Monči, ale ona už teď moc neháčkuje. Vždycky na těch Tonnerkách vypadaly úžasně.

   Vymazat
 2. Korinne je krásná jak v původním oblečení, tak ve tvých historických šatech. Já se k té sukni ještě nedostala, pořád háčkuji něco jiného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růženko děkuji, no však ten návod Ti neuteče. A já z nedostatku času ještě taky nepřekládala dál.

   Vymazat
 3. Krásné fotečky :-) Zmrzlinka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kačko, děkuji, chtěla jsem ji fotit při západu sluníčka, ale foťák mi špatně nastavil barvy a slunce rychle zapadlo, tak jich moc není :-( a jsou takové zvláštní, ale už jsem ji na stránky musela dát.

   Vymazat
 4. Gratuluji k první fešce!Vybrala sis krásnou panenku,tato je opravdu moc krásná a to po všech stránkách!sama jsem nad ní několikrát uvažovala;-).Ty světle růžové háčkované jí sluší,jako hraběnka.Moc pěkné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. Mám pocit, že jí sluší snad všechno, co na ní obleču, ale kde je růžová barvička, to jí sedí opravdu krásně.

   Vymazat
 5. Já mám tuhle Korinne moc ráda, je krásná. Navíc má i povedenou výbavu. Ale co mě fascinuje jsou její oči ;-) Tvé háčkované modely jí opravdu moc sluší, u mě vyhrávají hned ty první šaty, úplně na ní září :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Korinne je mojí láskou zatím největší, i když už jsou doma panenky tři. Každá je něčím úžasná, ale ona je prostě ta první. A je pravda, že zářivé šaty na ní vypadají super a hodí se i k líčení, ale nedokázala bych říct, které jsou nejhezčí pro ni, protože už jsem ji fotila v další udělaných a taky jí moc sednou. Ale je pravda, že v takových těch korzetových nejlépe vyniknou její ňadra O:-)

   Vymazat