sobota 16. dubna 2016

Coco Kaye Wiggs - BJD

Dlouho jsem se nedostala na své stránky, abych přihodila nějakou tu novinku a že jich je... no na každý den v měsíci bych měla co přidávat. Minule to byly háčkované šaty, tak ať je trošku změna, dnes to bude o BJD - kloubových panenkách. Říkala jsem si, že mě moc nenadchly, stále k nim hledám tu správnou cestu a první BJD, ze které jsem byla nečekaně nadšená je právě tato Coco - je to 33 cm vysoká panenka s dvojitými klouby a elfími oušky. Je to trošku paradoxní, že ji představuji dnes takovou, a přitom už ji nemám, nebo tedy mám, ale ne přímo tento kousek (o tom zase ale příště). Na internetu moc fotek s ní není, což si myslím, že je škoda, protože je to velmi hezká a zajímavá panenka, dá se snad stylizovat do jakékoliv formy a aby těch článků o ní nebylo tolik, tak všechno oblečení, které dostala anebo vyzkoušela, ukážu zde. 

V tomto oblečku Coco dorazila. V původním plánu byly šaty s vějířem, kterým jsem začala.


Tyto šaty jsou na panenku typu Barbie, ale chtěla jsem vědět, jak by to na ní vypadalo. Velmi příjemně mě to překvapilo, jak jí to sluší, i když to vzadu bylo založené, aby to "sedělo".


Nakonec prvním oblečkem vyrobeným pro ni byla zimní souprava s háčkovanými ponožkami.Taky jsem na ní šila komplet - halenka a dvě sukně (tylová a bavlněná s krajkou)
Dostala k tomu korálky, které také byly původně v plánu k šatům s vějířem.


A toto už je detail čelenky k háčkovaným šatům, které šly jako "výbava" zpět k původní majitelce.
Nejvíce jsem se zakoukala do jejího pohledu a té něžné roztomilosti.


2 komentáře:

  1. Teda Kačko,
    povím tě, že dostala i mě! je krásná a strašně moc rozkošná! A to oblečení! No nádhera! Háčkované šaty jsou úžasné, ale mě nejvíce dostaly háčkované ponožky - do těch jsem blázen! :-D
    Jsi velká šikulka a moc krásné oblečení jsi zhotovila. :-) Ahoj Šárka

    OdpovědětVymazat
  2. Šárko, moc děkuji za krásnou pochvalu. Ponožky byly výzva :-), protože jsem zkusila lidské háčkované a zůstalo u jedné, ale tady ty prťavé se daly dodělat ;-) Háčkované a šité šatičky byly rychlovka, aby šla zpět s něčím novým. Za to ta samá chudina, která přišla na řadu místo ní, je stále nahá. Nějak na ní není čas :-/

    OdpovědětVymazat